Belediye İş İlanları

Uşak Belediyesi işçi alımı için başvurular 12 Ağustos’ta başladı!

Uşak Belediyesi işçi alımı için 12 Ağustos 2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un kamu iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Uşak Belediyesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere KPSS şartsız 8 işçi alımı yapacak.

Uşak Belediyesi işçi alımı için başvurular 12 Ağustos’ta başladı ve 15 Ağustos 2022 tarihi mesai bitimine kadar devem edecek. İş başvurusunda bulunmak isteyen adayların bu tarihe kadar Uşak Belediyesi binasına gitmeleri ve aşağıda belirtilen belgeleri teslim etmeleri gerekmektedir.

Peki, Uşak Belediyesi’ne hangi mesleklerden ve hangi öğrenim düzeylerinden işçi alınacak? İstenilen başvuru şartları nelerdir? Yaş şartı var mı? İşte detaylar…

Belediye Başkanlığı Personel Daire Başkanlığı tarafından yayınlanan resmi ilanda, 2 temizlik personeli, 2 beden işçisi, 2 usta ve 2 tiyatrocu olmak üzere toplamda 8 personelin alınacağı belirtildi.

İşçi alımına ilişkin belediye tarafından yayınlanan resmi ilanda şu bilgiler paylaşıldı;

İlanda yaş şartı ve ikametgah şartı belirtilmemiştir. Dolayısı ile bu ilan 18 yaşını doldurmuş tüm adaylar başvuru yapabilir. Sadece şu ön şartlar belirtilmiştir;

2 Yorum

  1. Geri bildirim: Uşak İş İlanları Güncel 2022 - Acil Sorgu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.