Personel Alımı

KPSS puan sıralamasına göre 23 farklı kadroya personel alımı yapılacak!

KPSS puan sıralamasına personel alımı yapan resmi kurumlar ilan yayınlamaya devam ediyor. Bugün kamu kurumlarından olan Trakya Üniversitesi, aşağıda belirtilen 23 farklı kadroya sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu.

Trakya Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanan resmi ilana göre üniversiteye, eczacı, lise ve lisans mezunu hemşire, psikolog, mimar, farklı branşlardan tekniker, teknisyen, en az lise, önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden memur, farklı meslek guruplarından vasıflı işçi ve güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

Üniversiteye toplamda 65 personel alımı yapılacak olup, iş başvuruları iş başvurular 11 Ağustos 2022 tarihinde başladı ve bu tarihten itibaren 15 gün geçerli olacaktır.

Peki, Trakya Üniversitesi hangi branşlardan tekniker ve teknisyen alımı yapacak? Hangi mesleklerden işçi alımı yapacak? Belirtilen mesleklerle ilgili istenilen başvuru şartları nelerdir? İş başvuruları nereye ve nasıl yapılacak? İş tüm detaylar…

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ, ZAMANI ve İSTENİLEN BELGELER

Adayların bu ilanın gazetede yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde;

1- Kimlik Belgesi fotokopisi,

2- Diploma veya çıkış belgelerinin fotokopisi,

3- Başvurulan unvan için istenmiş ise sertifika fotokopisi, çalışma veya tecrübeye ilişkin

belgeler (Sertifikalar ilanın yayın tarihinden önce alınmış olmalıdır. Sonradan alınan sertifikalar

kabul edilmeyecektir)

4- Lisans mezunları için; 2020 KPSSP3 puanını gösteren belge, Ön lisans mezunları için;

2020 KPSSP93 puanını gösteren belge, Ortaöğretim mezunları için; 2020 KPSSP94 puanını gösteren belge

5- Güvenlik Görevlisi kadrosuna başvuru yapacak adaylar için özel güvenlik kimlik kartı fotokopisi,

6- Eczacı pozisyonu için KPSS Puanı aranmamakla birlikte başvuruda bulunan aday sayısının kadro sayısından fazla olması halinde alınacak Eczacı yazılı ve / veya sözlü sınav yoluyla belirlenecek olup, ayrıca duyurulacaktır

7- 1 adet fotoğraf ile birlikte Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. (Başvuru sırasında Beyan Formu doldurtulacağından posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.)

Not: Adaylar belirtilen unvanlardan yalnızca birine başvuru yapabilirler.

KPSS (B) grubu puan sıralamasından sonra ilan edilen adet kadar asıl ve iki katı yedek aday belirlenecek ve isimleri başvuru bitim tarihinden sonraki beş iş günü içerisinde https://pdb.trakya.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Asıl kazananlardan süresi içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak teslim etmeyenlerin veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek adaylardan sırasıyla alım yapılacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.