Belediye İş İlanları

Büyükşehir Belediyesi KPSS şartsız 64 memur ve işçi alımı yapacak!

11 Ağustos 2022 tarihinde Adana Seyhan Belediyesi yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un Adana iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Adana Seyhan Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere, farklı mesleklerden 64 memur ve işçi alımı yapılacaktır. Yayınlanan ilana iş başvurusu yapacak adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir.

Seyhan Belediyesi memur ve işçi alımlarında KPSS şartı aranmayacağı gibi alınacak personeller herhangi bir sınava da tabi tutulmayacaklardır. Aşağıda belirtilen mesleklere alınacak personellerin yine aşağıda belirtilen mesleki şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

Personel alımı için yayınlanan resmi iş ilanına başvurular 12 Ağustos 2022 tarihinde başlayacak olup, 13 Ağustos 2022 mesai bitimine kadar devam edecektir. Belediye memur ve işçi alımları 18-55 yaş arası bay-bayan adaylardan yapılacaktır. Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Peki, Adana Seyhan Belediyesi hangi mesleklerden kaç personel alımı yapacak? Başvurular nereye yapılacak? Başvuru için aranan şartlar nelerdir? İşte detaylar…

Adana Seyhan Belediyesi 40 Kreş Öğretmeni, 20 Kreş Hizmetlisi, 2 Sosyolog ve 2 Psikolog olmak üzere toplamda 64 personel alımı gerçekleştirecektir. Başvurular sonucunda uygun görülen adaylar belediye bünyesinde kadrolu olarak görevlendirileceklerdir.

İŞKUR’da yayınlanan resmi iş ilanına başvurular “insankaynaklari@seyhanmimar.com”” adresine online olarak yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Seyhan Belediyesi’nin yayınlamış olduğu resmi ilan içeriği ve diğer detaylar aşağıda verilmiştir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.