Belediye İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 7 farklı meslekten memur ve işçi alımları yapıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) 10 Ağustos 2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un İstanbul İş İlanları sayfasında yer alan ilana göre, İBB iştirak şirketlerinden İSPER, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 7 farklı meslekten KPSS şartsız ve sınavsız memur ve işçi alımı yapacak.

İBB İSPER iş başvuru tarihleri alım yapılacak mesleklere göre farklılık göstermekte olup başvuru tarihleri aşağıda verilmiştir. Bu ilana başvurular İBB’nin kariyer sayfası olan “https://kariyer.ibb.istanbul/” internet adresi üzerinden online şekline yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Peki, İBB hangi mesleklerden personel alımı yapacak? Mesleklere göre istenilen başvuru şartları nelerdir? İşte detaylar…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İŞKUR aracılığı ile 1 Eğitmen, 1 Büro Personeli, 2 Uzman, 1 Gassal, 1 Büro İşçisi, 1 Web Site Yöneticisi Ve 1 Yazılım Ve Veri Tabanı Uzmanı olmak üzere 8 memur ve işçi alımı yapacak. Alınacak personeller kadrolu olarak iş başı yapacaktır.

Yukarıda belirtilen Eğitmen,  Büro Personeli ve Uzman iş başvuruları 12-15 Ağustos 2022 tarihleri arasında yapılacaktır. İBB bünyesinde istihdam edilecek olan Gassal iş başvuruları 12-16 Ağustos 2022 tarihleri arasında yapılacaktır. Diğer meslek grupları için iş başvuruları ise 11-14 Ağustos 2022 tarihleri arasında yapılacaktır.

Bu mesleklerle ilgili tüm detaylar, aşağıda verilen resmi ilan içeriklerinde verilmiştir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir