Belediye İş İlanları

İzmir Büyükşehir Belediyesi acil olarak 11 farklı meslekten personel alımı yapacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi 10 Ağustos 2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu aracılığı ile acilen personel alımı yapacağını duyurdu. 11 farklı meslekten personel alımı yapacak olan İzmir Büyükşehir Belediyesi alınacak personellerin kendi şirketlerinden olan İzelman A.Ş bünyesinde daimi olarak istihdam edileceğini belirtti.

İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımı başvuruları 18 Ağustos’ta başlayacak ve 22 Ağustos 2022 tarihi saat 18:00’a kadar devam edecektir. İşe alınacaklar OSGB Müdürlüğü’nde çalıştırılacaklardır.

Peki, İzmir Büyükşehir Belediyesi hangi mesleklerden personel alımı yapacak? Mesleklere dair istenilen başvuru şartları nelerdir? İzelman iş başvurusu nereye ve nasıl yapılır? İşte detaylar…

HANGİ MESLEKLERDE PERSONEL ALINACAK?

Belediye, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere bay bayan 2 elektrik elektronik teknolojisi teknisyeni, 1 inşaat boyacısı, 1 büro memuru, 1 çağrı merkezi operatörü, 1 endüstriyel otomasyon teknolojileri teknisyeni, 1 harita mühendisi, 1 elektrik elektronik mühendisi, 1 kimyager, 1 jeoloji mühendisi, 1 çevre mühendisi ve 1 iş yeri hekimi olmak üzere KPSS şartsız toplam 12 personel alımı yapacak.

İZELMAN İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İzmir belediyesi İzelman iş başvuruları aşağıda belirtilen mail adresine yapılacaktır. ‘’Başvurulara ilişkin yapılan resmi açıklamada ‘’başvurular sadece mail olarak bir sayfalık fotoğraflı özgeçmiş şeklinde aşağıdaki mail adresine yapılacaktır’’ denildi.

Başvuru adresi: basvuru@izelman.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.