Belediye İş İlanları

İBB Ağaç ve Peyzaj KPSS şartsız 79 memur ve işçi alımı yapıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinden olan İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş Türkiye İş Kurumu aracılığı ile 18-50 yaş arasında KPSS şartsız bay-bayan 79 memur ve işçi alımı yapacağını duyurdu. İBB Ağaç ve Peyzaj A.Ş iş başvuruları bugün başladı ve 09 Ağustos 2022 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir.

İŞKUR’un İstanbul iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre, İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş, 10 farklı meslekten alınacak memur ve işçilerin kadrolu olarak istihdam edileceğini belirtti. Başvuru yapacak adayların aşağıda belirtilen mesleki şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

İBB Ağaç ve Peyzaj A.Ş Hangi Mesleklerden Kaç Personel Alımı Yapacak?

İBB Ağaç ve Peyzaj A.Ş bünyesinde alınacak meslekler ve personel sayıları şöyledir; 2 Fotoğraf Ve Kameraman Personeli, 10 Büro Personeli Bir Medya ve İletişim Sorumlusu, 3 Grafiker Ve Kurgu Editörü, 5 Görselleştirme Ve Analiz Personeli, 2 Sosyal Medya Editörü Bir Senarist, 20 Peyzaj Mimarı, 5 Ziraat Mühendisi ve 30 Beden İşçisi olmak üzere toplam 79 memur ve işçi alımı yapılacak. Başvuru ve adresi ve detaylar aşağıda verilmiştir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İBB Ağaç ve Peyzaj iş ilanına başvurular, İBB’nin kariyer sayfası olan “https://kariyer.ibb.istanbul/” internet adresi üzerinden online şekline yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir