Personel Alımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı lise mezunu bay-bayan personel alımı yapıyor!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, sosyal yardım şubelerine en az lise mezunu, “yaşlı ve engelli bakımı” personeli alımı için yeni bir iş ilanı yayınladı. Türkiye İş Kurumu’nun Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, en az B sınıfı ehliyet şartı ile bay-bayan personel alımı yapacak.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardım Şubelerine personel alımı için başvurular halen devam etmekte olup, 10 Ağustos 2022 tarihine kadar da devam edecektir. Bakanlığın bu ilanına başvuru yapmak isteyen adayların, aşağıda belirtilen adrese yine aşağıda belirtilen belgelerle birlikte gitmeleri gerekmektedir.

Peki, Aile Bakanlığına bağlı hangi Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakfı (SYDV) şubesine personel alınacak? İstenilen şartlar nelerdir? Çalışma koşulları nasıl? İşte detaylar…

Bakanlığın İŞKUR üzerinden yayınladığı resmi ilan detaylarında Ordu Ulubey Sosyal ve Yardımlaşma Vakfı şubesine 7 personel alınacağı belirtildi. Alınacak personeller ise, vakıf bünyesinde temizlik işlerinde görevlendirileceklerdir. Başvurular sonucu uygun görülen adaylar görüşmeye davet edileceklerdir.

Bu ilana başvuru yapmak isteyen adaylardan istenilen şartlar, başvuru için gerekli belgeler, başvuru adresi ve diğer tüm detaylar, aşağıda verilen resmi ilan içeriğinde ayrıntıları ile birlikte verilmiştir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.