Emlak

604 Bin TL’ye krediye uygun akaryakıt istasyonu!

Vakıfbank kelepir fiyata satılık akaryakıt istasyonu ilanı yayınladı. İlana göre Vakıfbank, krediye uygun akaryakıt istasyonunu 604.000 TL’ye satılığa çıkardı. Bankadan satılık bu akaryakıt istasyonu krediye uygun olup böyle bir fiyata akaryakıt istasyonu sahibi olmak isteyenler bankanın vermiş olduğu ticari kredilerden faydalanarak 36 ay eşit taksitlerle ödeyebilirler.

Vakıfbank’tan satılık bu akaryakıt istasyonu 2001 yılından beri yani yaklaşık 21 yıldan beri faaliyet göstermekte olup bu akaryakıt istasyonunun LPG dağıtım lisansı da bulunmaktadır. Oldukça karlı gözüken bu akaryakıt istasyonu imar planında ‘’Akaryakıt ve LPG istasyonu’’ olarak görülmektedir.

Toplamda 1672 metrekare yüz ölçümüne sahip arsa üzerinde bulunmaktadır. İçerisinde betonarme yapı bulunmaktadır. Bu betonarme yapının kullanım alanı 115 metrekaredir.

Peki, Vakıfbank’tan satılık bu akaryakıt istasyonu hangi ilimizde ve nerede? Bu iş yerini alabilmek için nereye başvurulması gerekiyor? İstasyonun genel özellikleri nelerdir? Tüm detaylar aşağıda ayrıntıları ile birlikte verilmiştir;

Satılığa çıkarılan bu akaryakıt LPG istasyonu, Vakıfbank tarafından teklif usulü ile satılmakta olup, almak isteyen kişilerin en az 10 bin TL fiyat artırarak bu işyerini toplamda 614.000 TL’ye alma şansını yakalayabilirler… Bu ilana hemen teklif vermek için aşağıda link verilmiştir. Bu linke tıklayarak hemen teklifinizi verebilir ve satış sürecini takip edebilirsiniz.

Genel Özellikler

Batman İli, Kozluk İlçesi, Tepecik Mahallesi, 403 ada 7 nolu parsel üzerinde kayıtlı 1672,80 m yüz ölçümüne sahip Arsa vasıflı taşınmazdır. Parsel üzerinde herhangi bir resmi evrağı olmayan tek katlı betonarme tarzda inşa edilmiş yaklaşık olarak 115 m2 kapalı kullanım alanına sahip mevcut durumda idari bina olarak kullanılan yapı ve 30 m2 alana sahip LPG Kanopi yapısı bulunmaktadır. Yapı kullanım izin belgesi bulunmamaktadır.

Bu taşınmazın yakın çevresinde; Hicret Cami, Hz. Ömer Cami, Çiftçiler Akaryakıt İstasyonu, konutlar, boş arsalar bulunmaktadır. Her türlü altyapı ve belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır. taşınmaz KEMAL BALCI LPG OTOGAZ olarak LPG-BAY/941-54/20397 numaralı 28.06.2031 tarihine kadar geçerli LPG dağıtım lisansı bulunmaktadır.

Taşınmazın yer aldığı parsel 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planında “Akaryakıt ve Lpg İstasyonu” alanı içerisinde kalmakta olup Ayrık nizam, TAKS: 0.15, E: 0.50 ve Hmax: 6.50 m yapılaşma şartlarına sahiptir.

Bu ilana hemen teklif vermek için BURAYA TIKLAYINIZ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.