Belediye İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 900 şoför alımı için başvuru ekranı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) şoför alımı için 06 Ağustos 2022 tarihinde İŞKUR üzerinden yeni bir ilan yayınladı. İŞKUR’un İstanbul iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre İBB, bay-bayan 900 şoför alımı yapacak. Alınacak şoför adayları, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olan İETT Genel Müdürlüğünde daimi olarak istihdam edileceklerdir.

İBB İETT 900 şoför alımı için iş başvuruları 9 Ağustos 2022 tarihinde başlayacak. Bunun için aşağıda, başvuru ekranına ait link verilmiştir. Bu belirtilen linki tıklayarak başvuru ekranına ulaşabilir ve açılan online başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Peki, İETT şoför alımı için istenilen başvuru şartları nelerdir? Kimler bu ilana başvuru yapabilir? Öğrenim ve yaş şartı nedir? İşte detaylar…

900 ŞOFÖR ALIMI İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI

İBB’nin bu şoför alım ilanına en az ilkokul mezunu, tercihen SRC belgesine sahip, asli kusurlu olarak ölümlü ya da yaralanmalı trafik kazası yapmamış olan, en az 1 yıl e sınıfı sürücü belgesine sahip, otobüs şoförlüğü yapmaya uygun tüm adaylar başvuru yapabilir.

İlanda ikametgah ve yaş şartı belirtilmemiştir. Dolayısı ile İstanbul belediyesinin bu iş ilanına farklı illerde bulunan, emekli olmamış veya emekli olmaya hak kazanmamış tüm adaylar başvuru yapabilir.

ŞOFÖR ALIMI İÇİN İŞ EKRANI

İETT şoför alımı için iş başvuruları İBB Kariyer sayfasın üzerinden online şeklinde yapılacaktır. İş başvuruları 9-10 Ağustos 2022 tarihleri arasında yapılacaktır. Adaylar başvuru işlemlerini en geç 10 Ağustos 2022 tarihi mesai bitimine kadar tamamlamaları gerekmektedir.

Başvuru ekranı için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.