EmlakSON DAKİKA

Bankadan 400 bin TL’ye satılık 3+1 doğalgazlı daire!

Geniş ve kullanışlı bir ev hayali kuranların tam da istediklerini karşılayacak özellikte yeni bir satılık daire ilanı yayınlandı. bir daire. Ziraat Bankası ilçe merkezindeki daireyi 400 bin TL’den satışa sundu. Bankadan satılık bu apartman dairesi 3+1 kullanım alanına sahip olup, ısınma sistemi doğalgaz ile sağlanmaktadır.

Ziraat Bankası’ndan uygun fiyata satılık konut bulunduğu lokasyon itibariyle birçok önemli noktaya da çok yakın mesafededir. Gerek şahsi gerek toplu taşıma araçları ile her yere rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir.

Bu yapının yakın çevresinde Aile Sağlığı Merkezi, Eczaneler, Marketler, Çocuk Parkları, Cami, İlkokul, Ortaokul, Lise ve çeşitli banka şubeleri bulunmaktadır. Bankadan uygun fiyat ve koşullarla satışa sunulan bu konut, 3 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 hol, 1 Kiler, 1 lavabo-wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup toplam 116m2 büyüklüğe sahiptir.

Ziraat Bankası’nın satışa sunduğu bu evi ister 400 bin TL’ye nakit, ister bankana sunmuş olduğu konut kredisi imkânlarından faydalanarak uygun taksitlerle satın alabilirsiniz. Kredi oranları ve aylık taksit oranlarını hesaplama için bankanın internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bankadan satılık gayrimenkul açık teklif usulü ile satılmakta olup, hemen almak isteyenlerin minimum 1.000 TL fiyat artışı yaparak 401.000 bin TL’ye hemen sahip olma şansını yakalayabilirler.

Ziraat Bankası’ndan satılık uygun fiyatlı bu daire ile ilgili merak edilen diğer tüm detaylar aşağıda verilmiştir…

GENEL ÖZELLİKLERİ

116 M² Alanlı, 4/36 Arsa Paylı, Mesken Nitelikli, 3 Kat, 5 Nolu Bağımsız Bölüm (Gayrimenkule Sadece Peşin Teklif Verilebilecektir Ve Kredi Çalışması Yapılabilir.)

Adres: Taşköprü İlçesi, Karasait Mahallesi, Mustafa Yılmaz Sokak, No:9 Taşköprü/Kastamonu

Bu daireyi satın almak veya teklifte bulunmak için BURAYI TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.