Personel Alımı

Bakanlık bünyesinde 18-50 yaş arası personel alımları yapılacak!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı sosyal yardım vakfına 18-50 yaş aralığında personeller alınacağına dair yeni bir iş ilanı yayınladı. 05 Ağustos 2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayınlanan ilana göre Sosyal Yardım Vakfına görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl ve vücut sağlığı engeli bulunmayan adaylar arasından personel alımı yapılacak.

Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakfı (SYDV) şubesine bay-bayan personeller alınacak olup, alınacak bay adaylarda en az “B” sınıfı ehliyet olması şartı aranmaktadır. Bu iş ilanına başvurular bugün başlamış olup,  15.08.2022 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir.

Bakanlık bünyesinde personel alımı yapılacak olan kurum Ordu ili Kabadüz Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakfı şubesi. Bu ilanına başvuru yapacak olan adayların Kabadüz İlçesinde ikamet ediyor olmaları, engelli ve yaşlı bakımı konusunda sertifika sahibi olmaları gerekmektedir. Eğer bu sertifikayı hemen almak isterseniz; aranan meslekler ile ilgili sertifika/yeterlilik belgesi olmayanlar ama hemen almak isteyenler 0530 720 92 63 telefon üzerinden iletişime geçebilirler.

Peki, Kabadüz Sosyal Yardım Vakfı şubesine alınacak personeller ne iş yapacak? Çalıma koşulları nasıl? İstenilen şartlar nelerdir? Tüm detaylar, aşağıda verilen resmi ilan içeriğinde belirtilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.