EmlakSON DAKİKA

Vakıfbank’tan 350 bin TL’ye Trabzon’da satılık 2+1 daire!

Vakıfbank 350 bin TL’ye Trabzon il sınırları içerisinde satılık 2+1 apartman dairesi ilanı yayınladı. Banka yüksek emlak fiyatlarına rağmen uygun fiyata ev alabilmeyi mümkün kılıyor. Vakıfbank her geçen gün artan fiyatlara rağmen emsallerine oranla çok daha uygun fiyatlardan daire, arsa, işyeri ve araç satışlarına tüm hızıyla devam ediyor.

Vakıfbank’tan satışa sunulan bu daire ilçe merkezinde yer almakta olup, ısınma sistemi doğalgazla sağlanmaktadır. Bulunduğu cadde itibariyle otopark sıkıntısı bulunmamaktadır. Bankadan uygun fiyata satılık dairenin kullanım alanlarına yer verecek olursak; giriş holü-salon-mutfak (üç mahal bir aradadır) 2 oda, banyo ve 2 balkon alanlarından ibarettir. Bu ev, bina girişine göre arka sağ yönde, kuzey doğu, kuzey batı ve güney doğu yönlerine 3 cephelidir. Binada asansör bulunmaktadır.

Bulunduğu konum itibariyle bu ev ilçe merkezinde yer almakta olup, yakın çevresinde Emniyet Müdürlüğü, Belediye binası, Devlet Hastanesi, İlkokul, Ortaokul, Lise, Eczaneler ve birçok market çeşitleri yer almaktadır. Gerek şahsi gerekse toplu taşıma araçları ile her yere kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir.

Vakıfbank’tan satılık bu evi almak isteyenler ister 350.000 TL’ye nakit, isterlerse aynı fiyattan bankanın sunmuş olduğu konut kredisinden faydalanarak uygun taksitlerle satın alabilirler.

Bankanın satışa sunduğu bu daire açık teklif usulü ile satılmakta olup, hemen almak isteyenlerin minimum 5.000 TL fiyat artışı yaparak, 355.00 TL’ye sahibi olma şansı yakalayabilirler.

Peki, Vakıfbank’ın çok uygun fiyata ve uygun şartlarla satışa sunduğu bu daire hangi ilimizde ve adres bilgileri nelerdir? Başvuru adresi ve başvuru süresi nedir? Yayınlanan ilan ile ilgili detaylar aşağıda verilmiştir…

GENEL ÖZELLİKLERİ

Taşınmaz 2 Nolu bağımsız bölüm, kuzey batı cephesi 4. bodrum katından sağlanan bina girişine göre arka sağ yönde, kuzey doğu, kuzey batı ve güney doğu yönlerine 3 cepheli olup mahallen 1. normal kattadır.

Onaylı projesine göre yaklaşık 73 m2 alana sahip olup giriş holü-salon-mutfak (üç mahal bir aradadır) 2 oda, banyo ve 2 balkon alanlarından ibarettir. Binada asansör bulunmaktadır. Taşınmazın yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.

Adres : Trabzon, Ortahisar, Boztepe Mah. Kır Mevki Sok. No:20 Ceyhan Apt. 3.bodrum kat d:2

Bu daireyi satın almak veya teklifte bulunmak için BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.