Personel Alımı

Gazi Üniversitesi 18 Ağustos’a kadar 22 hemşire alımı yapacak

Gazi Üniversitesi 4 Ağustos 2022 tarihinde hemşire alımı için resmi gazetede yeni bir iş ilanı yayınladı. İlana göre üniversiteye KPSS şartı ile kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 22 hemşire alımı yapacak.

Gazi Üniversitesi hemşire alımı başvuruları 4 Ağustos’ta başladı ve 18 Ağustos 2022 tarihinde sona erecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adayların aşağıda verilen internet adresine online şeklinde başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Peki Gazi Üniversitesi’ne alınacak 22 hemşire alımı için istenilen şartlar nelerdir? Hangi öğrenim düzeyindeki adaylar bu hemşire alım ilanına başvurabilir? Tüm detaylar aşağıda verilmiştir;

Üniversiteye toplamda 22 hemşire alınacak olup bu kadro için başvuruda bulunmak isteyen adaylar 2020 KPSS puan sıralamasına göre değerlendirileceklerdir. Adaylar yazılı veya sözlü sınava tabi tutulmayacaklardır. Başvuru şartları, başvuru adresi ve diğer tüm detaylar aşağıda ayrıntıları ile birlikte verilmiştir. İşleri detaylar…

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE ZAMANI:

Adayların http://personelilan.gazi.edu.tr/ adresinden üye girişi yaparak başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir.

Başvuru işlemi tamamlandıktan sonra Personel Daire Başkanlığı personelleri tarafından başvuru evrakları on-line olarak ön kontrole tabi tutulacak ve eksik ve/veya yanlış belge yüklenmesi durumunda başvuru red edilecektir.

Başvurularım ekranından adayların başvurularının onaylanıp onaylanmadığını takip etmeleri gerekmektedir. Başvurularım ekranından “Başvuru Kabul Edildi” ibaresi görülmeyen hiçbir başvuru değerlendirilmeye alınmayacaktır.

Reddedilen başvuru sahipleri eksik evrakları ilan süresi içinde tamamlamaları halinde tekrar başvuru yapabileceklerdir.

Başvuru işlemleri 04.08.2022 – 18.08.2022 tarihleri arasında yapılabilecektir.

ÖĞRENİM ŞARTI

Hemşirelik lisans programından mezun olmak.

İlanın tüm metnini görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.