Belediye İş İlanları

Küçükçekmece Belediyesi KİTAŞ memur ve işçi alımı yapıyor!

İstanbul Küçükçekmece Belediyesi iştiraklerinden olan KİTAŞ Genel Müdürlüğü “gıda mühendisi” ve “beden işçisi” alımı için 05 Ağustos 2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İlana göre Küçükçekmece Belediyesi KİTAŞ kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 1 gıda mühendisi ve 20 beden işçisi alımı yapacak.

KİTAŞ memur ve işçi alımı başvuruları bugün başlamış olup, 10 Ağustos 2022 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adayların aşağıda belirtilen mesleki şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

Küçükçekmece KİTAŞ personel alımı başvuruları aşağıda resmi ilan içeriğinde verilen e-mail adresine özgeçmişlerini belirten Cv’lerini göndermeleri gerekmektedir. Başvurusu uygun görülen adaylara geri bildirim yapılarak mülakata çağırılacaklardır.

Belediyenin bu ilanına başvuru yapmak isteyen adayların mesleklere ilişkin belirtilen öğrenim düzeylerinden mezun olmaları gerekmektedir. Küçükçekmece Belediyesi KİTAŞ A.Ş memur ve işçi alımı için yaş şartı belirtilmemiştir. Dolayısıyla 18 yaşından büyük, emekli olmamış tüm adaylar bu iş ilanına başvuru yapabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.