Belediye İş İlanları

Bursa Osmangazi Belediyesi emekli olmamış şartı ile daimi işçi alımı yapacak!

Bursa Osmangazi Belediyesi işçi alımı için 5 Ağustos 2022 tarihinde İŞKUR aracılığı ile yeni bir ilan yayınladı. İŞKUR’un Bursa İş İlanları sayfasında yer alan ilana göre Osmangazi Belediyesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere, emekli olmamış şartı ile 10 işçi alımı yapacak.

Osmangazi Belediyesi işçi alımı başvuruları 8-12 Ağustos 2022 tarihleri arasında yapılacak olup, bu ilana 18 yaşından büyük, emekli olmamış veya emekli olmaya hak kazanmamış tüm adaylar başvuru yapabilir.

Bu ilana başvuru yapacak olan adaylar, başvuru değerlendirmelerinde yazılı veya sözlü sınava yani mülakata tabi tutulmayacaklardır. Bu ilan yaklaşık 1 yıldır ara ara yayınlanmakta ve her ne hikmetse bir türlü alım gerçekleştirilememektedir. Bu nedenle, başvuru yapacak olan adayların işe alım olasılığı oldukça yüksektir.

Peki, alınacak işçiler belediye bünyesinde ne gibi işlerde çalıştırılacaklar? Hangi öğrenim düzeyindekiler bu ilana başvuru yapabilir? İş başvuruları nereye ve nasıl yapılacak? İşte detaylar… (NOT: Başka il ve ilçe belediyelerinin güncel iş ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ)

BAŞVURU ŞARTLARI

Emekli olmamak,

Emeklilik şartları taşımamak,

Bedenen Sağlıklı olmak,

Arşiv araştırması yönetmelik şartlarına haiz olmak,

Vardiyalı çalışmaya uygun olmak,

Herhangi bir bulaşıcı hastalığı taşınmamak,

Çöp toplama faaliyetlerinde çalıştırılmak üzere personel alınacaktır.

Başvuru adresi: Soğanlı Mahallesi Doktor Sadık Ahmet Caddesi No 388/2 Osmangazi/Bursa

Telefon: 0224 235 34 33

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.