Belediye İş İlanları

Büyükşehir İlçe Belediyesi yaş ve öğrenim şartı olmaksızın 10 işçi alımı yapacak!

Türkiye İş Kurumu üzerinden 05 Ağustos 2022 tarihi itibariyle birçok belediye personel ve işçi alımı için yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un Bursa iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Bursa Osmangazi Belediyesi bünyesinde kadrolu görevlendirilmek üzere öğrenim düzeyi en az okuryazar olan işçi alımları yapılacaktır.

Osmangazi Belediyesi’nin yayınlamış olduğu resmi ilan detayında işçi alımlarına ilişkin herhangi bir yaş sınırı belirtilmemiş olup her yaş grubundan bay bayan adaylar başvuru yapabilecektir. Personel alımlarında adaylar herhangi bir yazılı ve sözlü sınava tabi tutulmayacaktır.

Belediye personel alımı başvuruları 08 Ağustos 2022 tarihinde başlayacak olup, 12 Ağustos 2022 tarihi mesai bitimine kadar da devam edecektir. Başvuruda bulunacak adayların aşağıda belirtilen “başvuru için gerekli belgeler” ile birlikte “Soğanlı Mahallesi Doktor Sadık Ahmet Caddesi No 388/2 Osmangazi/Bursa” adresine bizzat müracaat etmeleri gerekmektedir. Başvurular neticesinde uygun görülen adaylara geri bildirim yapılarak görüşmeye çağrılacaklardır.

Peki, Bursa Osmangazi Belediyesi hangi meslekten kaç personel alımı yapacak? Müracaat koşulları nelerdir? Başvuru için gerekli belgeler nelerdir? İşte detaylar…

Bursa Osmangazi Belediyesi bünyesinde daimi olarak görevlendirilecek 10 Çöp Toplama personeli alınacaktır. Alım yapılacak personellerin haftalık çalışma süresi 45 saat olarak belirlenmiş olup, Osmangazi ilçe sınırları içerisinde görevlendirileceklerdir.

MÜRACAAT KOŞULLARI

Emekli olmamak, emeklilik şartları taşımamak,

Bedenen sağlıklı olmak

Arşiv araştırması yönetmelik şartlarına haiz olmak

Vardiyalı çalışma şartlarına uygun olmak

Herhangi bir bulaşıcı hastalığı taşımamak

Çöp toplama faaliyetinde çalıştırılmak üzere personel alınacaktır

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

Kimlik fotokopisi

Adli sicil kaydı

Askerlik belgesi

SGK hizmet dökümü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.