Personel Alımı

Sosyal yardım vakfına 18-45 yaş aralığında personeller alınacak

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı sosyal yardım vakfına 18-45 yaş aralığında personeller alınacağına dair ilan yayınladı. Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) kamu iş ilanları sayfasında 5 Ağustos 2022 tarihi itibari ile yayınlanan ilana göre sosyal yardım vakfına Her türlü iklim ve yolculuk şartlarında seyahat etme engeli bulunmayan adaylar arasından personel alımı yapılacak.

Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakfı (SYDV) şubesine bay-bayan personeller alınacak olup, alınacak personeller Bakanlık bünyesinde sözleşmeli personel olarak istihdam edileceklerdir. İş başvuruları bugün başladı ve 9.08.2022tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir.

Personel alımı yapan kurum Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı Sinop ili Gerze Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakfı şubesi. Bu şubenin bu ilanına başvuru yapacak olan adayların en az lise mezunu olmaları ve engelli ve yaşlı bakımı konusunda sertifika sahibi olmaları gerekmektedir. Eğer bu sertifikayı hemen almak isterseniz; aranan meslekler ile ilgili sertifika/yeterlilik belgesi olmayanlar ama hemen almak isteyenler 0530 720 92 63 telefon üzerinden iletişime geçebilirler.

Peki, Gerze Sosyal Yardım Vakfı şubesine alınacak personeller ne iş yapacak? Çalıma koşulları nasıl? İstenilen şartlar nelerdir? Tüm detaylar, aşağıda verilen resmi ilan içeriğinde belirtilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.