Personel Alımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bay-bayan çok sayıda personel alımı yapıyor!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, sosyal yardım şubelerine 18-45 yaş arası personel istihdam etmek üzere Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un kamu iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, en az lise mezunu, KPSS şartsız bay-bayan işçi alımı yapacak.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardım Şubelerine personel alımı için başvurular bugün başlamış olup, 09 Ağustos 2022 tarihine kadar devam edecektir. Bakanlığın aşağıda belirttiği meslek ile ilgili personel alımlarına başvuru yapacak adayların yine aşağıda belirtilen adrese bizzat müracaat etmeleri gerekmektedir.

Peki, Aile Bakanlığına bağlı hangi Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakfı (SYDV) şubesine personel alınacak? İstenilen şartlar nelerdir? Çalışma koşulları nasıl? İşte detaylar…

Bakanlığın İŞKUR üzerinden yayınladığı resmi ilan detaylarında Sinop Gerze Sosyal ve Yardımlaşma Vakfı şubesine 4 Temizlik Elemanı alınacağı belirtildi. Alınacak personeller ise, vakıf bünyesinde görevlendirileceklerdir.

Bu ilana başvuru yapmak isteyen adaylardan istenilen şartlar, başvuru için gerekli belgeler, başvuru adresi ve diğer tüm detaylar, aşağıda verilen resmi ilan içeriğinde ayrıntıları ile birlikte verilmiştir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.