İŞKUR İş İlanlarıPersonel Alımı

20 gün içinde 9 ilde bekçi alımı yapılacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) bugün bekçi alımı için yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un açık iş ilanları sayfasında yer alan ilanlara göre İzmir, Kocaeli, Denizli, Bursa, Ankara, İstanbul, Konya, Afyonkarahisar ve Tekirdağ olmak üzere 9 ilde bekçi alımı yapılacaktır.

Bekçi alımları İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden veya ALO 170 telefon hattı üzerinden yapılacak olup, her bir il için yayınlanan ilanın son başvuru tarihi farklı olmak üzere başvurular 20 gün içinde tamamlanacaktır. Peki, aranan şartlar nelerdir? Bu ilanlar Emniyet Genel Müdürlüğü’nün yayınladığı mı yoksa özel sektör kurumlarının yayınladığı genel personel alım ilanları mı? Hemen Cevaplayalım;

Bu ilan, İçişleri Bakanlığı EGM veya Polis Akademisi tarafından yayınlanan bekçi alım ilanları değildir… Bu ilanlar özel sektör kurumlarının İŞKUR üzerinde yayınladığı güncel iş ilanlarıdır. ( Zaten; Çarşı ve Mahalle Bekçi Alımı başvuruları  İŞKUR üzerinden yapılmaz…)

Yukarıda belirtilen illerde ki bekçi alım ilanlarını görüntülemek ve hemen online başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ. 

NOT: Her bir ilan içeriğinde başvuru şartları, sunulan sosyal haklar, ilanı veren kurumun iletişim bilgileri her bir ilan içeriğinde ayrıntılı olarak verilmiştir.

Yurtdışı Ülkelerde Türk İşçi Alımı

19 farklı ilden 377 güvenlik görevlisi alımı yapılacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.