EmlakSON DAKİKA

Beverly Hills malikanesini 19,6 milyon dolara satacak

Amerikalı film yıldızları Sofia Vergara ve Joe Manganiello, Beverly Hills malikanelerini 19.6 milyon dolara emlak piyasasına açtılar. Amerikalı sitcom yıldızı Vergara, 2014 yılında Manganiello ile evlenmeden önce lüks evi 10.6 milyon dolara satın aldı.

Konak, son sekiz yılda bazı lüks tadilatlardan geçti ve uzun yatırımından önemli getiriler sağlaması bekleniyor.
11,369 fit kare (1056 fit kare) ev, yüksek tavanları ve parke zeminleri olan ‘muhteşem’ yenilenmiş bir ünlü evidir.

Ana binada 7 yatak odası, 11 banyo, bir şarap odası, bir ev sinema sistemi ve spor salonu da dahil olmak üzere çeşitli lüks olanaklar bulunmaktadır. Ayrıca, yakın zamanda yenilenen alanda bir şefin mutfağı da bulunuyor.

Kapılı, yarım dönümlük (yaklaşık 600 pyeong) site, bir yüzme havuzu, spa ve barbekü olanakları ile birlikte muhteşem, ustalıkla hazırlanmış bir çevre düzenlemesine sahiptir.

2020’de Vergara ve Manganiello, yakındaki Beverly Park bölgesinde 26 milyon dolara büyük bir konak satın aldı.

TMZ’ye göre, malikanenin tadilatı tamamlanmak üzereyken çift, Beverly Hills malikanesini terk etmeye hazır.
Vergara’nın yeni Beverly Park konağı, tadilattan önce bile etkileyiciydi. Daha önce beyzbol oyuncusu Barry Bonds’a ait olan malikane, korunan North Beverly Park semtinde.

Bu Toskana esintili mülk, yaklaşık iki dönümlük bir alana yayılmıştır ve bir veranda, yüzme havuzu ve kabinler, spor sahası ve misafirhane içermektedir.

Ana binada çift banyolu ve gardıroplu sade bir süit, 12 kişilik ev sinema sistemi, spor salonu ve 4 araçlık otopark bulunmaktadır.

Bu arada Sofia Vergara, 2020’de televizyonda en çok kazanan kadın oyuncu oldu. 2015 yapımı ‘Hot Pursuit’ ve 2020 tarihli ‘New Year’s Eve’ filminde yer almasının yanı sıra, popüler TV programı ‘America’s Got Talent’ın jüri üyesidir.

Manganiello, ‘True Blood’ ve ‘How I Met Your Mother’ adlı Amerikan dizilerinde rol aldı. Ayrıca 2012’de ‘Magic Mike’ ve 2017’de ‘Adalet Ligi’ adlı komedi filminde rol aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.