Belediye İş İlanları

İzmir Büyükşehir Belediyesi 8-10 Ağustos’ta birçok meslekten personel alımı yapacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İzelman, 8-10 Ağustos 2022 tarihleri arasında birçok meslekten personel alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR’un İzmir iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre İzmir Büyükşehir Belediyesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere memur, sınıf annesi, anaokulu öğretmeni ve mimar alımı yapacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzelman A.Ş bu belirtilen tarihlerde KPSS şartsız ve sınavsız toplam 9 personel alımı yapacak olup, iş başvurular aşağıda linki verilen başvuru ekranı üzerinden online şeklinde yapılacaktır.

Peki, İzelman büro memuru, sınıf annesi, anaokulu öğretmeni ve mimar alımı için istenilen başvuru şartları nelerdir? Başka illerde ki iş arayan kişilerde İzmir Belediyesinin bu ilanına başvuru yapabilir mi? İşte detaylar…

Hemen şunu belirtmek gerekir ki, İzelman A.Ş yayınladığı tüm ilanlarda yaş şartı veya ikametgah şartı belirtmiyor. Dolayısı ile başvurular Türkiye genelidir ve İzmir ili haricinde ki tüm adaylar aşağıda belirtilen şartlara uygun olma şartı ile başvurularını yapabilirler.

Mesleklere göre istenilen başvuru şartları ve diğer tüm detaylar, aşağıda mesleklere göre yayınlanan resmi ilan içeriklerinde belirtilmiştir.

İZELMAN İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İzelman iş başvuruları basvuru@izelman.com.tr e-mail adresine yapılmaktadır. Başvuruda bulunmak isteyen adayların bu e-mail adresine özgeçmişlerini göndermeleri ve hangi açık kadroya başvuru yapacağını belirtmeleri gerekmektedir.

İZELMAN, İBB ve bağlı kuruluşların iş yapısı ve stratejilerine uygun; nitelikli personeli ile eleman ihtiyacını karşılamaktadır.

2019 Ocak ayı itibariyle İzmir Büyükşehir Belediyesi´nin değişik birimlerinde 1565, ESHOT Genel Müdürlüğü´nde 3679, İZSU Genel Müdürlüğü´nde 664 ve İZELMAN bünyesinde 572 kişi olmak üzere toplam 6480 İZELMAN personeli görev yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.