Belediye İş İlanlarıİŞKUR İş İlanlarıPersonel Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzdoğa KPSS şartsız ve sınavsız personel alımı yapacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzdoğa A.Ş Mühendis, Şoför, Büro memuru, Çağrı operatörü, İş makineleri operatörü ve sondaj teknikeri kadrolarına KPSS şartsız ve sınavsız personel alımı yapacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan İzdoğa A.Ş, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında bugün yeni iş ilanı yayınladı. İlana göre İzdoğa, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere KPSS şartsız Mühendis (Enerji sistemleri), Şoför, Büro memuru, Çağrı operatörü, İş makineleri operatörü ve Sondaj teknikeri kadrolarına personel alacak. Personel alımı için başvurular 17 Mart 2021 tarihinde sona erecektir.

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İZDOĞA PERSONEL ALIMI

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzdoğa Anonim Şirketine en az lise mezunu 1 Mühendis (Enerji sistemleri) alımı, 3 Şoför alımı, 1 Büro memuru alımı, 1 Çağrı operatörü alımı, 2 İş makineleri operatörü ve 1 Sondaj teknikeri alımı olmak üzere toplam 9 personel alınacak.

Başvuruda bulunmak isteyen adayların adli sicil kayıtlarının bulunmamaları, erken adaylar için askerliğini tamamlamış olmaları ve herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması gerekmektedir.

İZDOĞA PERSONEL ALIMI BAŞVURU İŞLEMLERİ

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İzdoğa Çevre Koruması İyileştirilmesi Müşavirlik ve Proje Hizmetleri A.Ş personel alımı başvuruları 15 Mart 2021 tarihinde başlayacak. Başvuru yapmak isteyen adayların, en geç 17 Mart 2021 tarihinde www.izdoga.com.tr/tr/CVBankasi/15 internet adresi üzerinden online başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler. Resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.