İŞKUR İş İlanlarıPersonel Alımı

Eti Maden İŞKUR üzerinden 56 işçi alımı yapacak!

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü işçi alımı için Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir ilan yayınlandı. İŞKUR’un kamu iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Eti Maden, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 56 işçi alımı yapacak.

Eti Maden işçi alımı için başvurular İŞKUR üzerinden online şeklinde yapılacak olup, iş başvuruları 5 Ağustos 2022 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. Buna ilişkin aşağıda başvuru ekranına ait link verilmiştir.

Peki, ETİ Maden hangi mesleklerden personel alımı yapacak? İş başvurusu nasıl yapılır? Aranan şartlar nelerdir? İşte detaylar…

56 PROSES İŞÇİSİ ALIMI

Türkiye’nin en köklü kurumları arasında olan Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, 56 proses işçisi alacak. Bu kadrolar için başvuruda bulunmak isteyen adayların en az lise mezunu olmaları gerekmektedir. Konuya ilişkin yapılan açıklamada şöyle denildi;

Alımlara lise ve dengi okul mezunları müracaat edebilir. Bir üst veya bir alt okul mezunu olanların başvuruları kabul edilmeyecektir.

YAŞ ŞARTI, KURA TARİHİ VE YERİ

18- -35 (5.08.2004 – 1.08.1987 tarihleri arasında doğan kişiler)

Kura Yeri: Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Kızılırmak Mh.1443.Cd.No:5 Çukurambar-Çankaya\ANKARA
Kura Tarihi: 24.08.2022
Kura Saat Dilimi: Gün Boyunca (09:00 – 18:00)

İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş başvuruları İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden online şeklinde yapılacaktır. Hemen bu ilana başvuru yapmak öncelikli olarak BURAYA TIKLAYINIZ. Ardından, açılan sayfa üzerinde yer alan ‘’İşyeri Ünvanı’’ kısmına aynen ‘’Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü’’ yazın ve ardından sağ alt tarafta bulunan ‘’ARA’’ butonuna basınız.

Yayınlana resmi ilanlar açılacaktır. Burada, bulunduğun ile göre yayınlanan ilanın üzerini tıklayabilir ve açılan başvuru ekranından hemen iş başvuru kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.