Belediye İş İlanları

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğüne lise ve üniversite mezunu personel alımı yapılacak

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğüne personel alımı için 3 Ağustos 2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınlandı. İŞKUR’un kamu iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre kadın ve aile hizmetleri müdürlüğüne en az lise ve 2 ve 4 yıllık üniversite mezunu öğrenim düzeylerinden personel alımı yapılacak.

Belediyeye bağlı olan bu kadın ve aile hizmetleri müdürlüğüne personel alımı için başvurular 4 Ağustos’ta başlayacak ve 9 Ağustos 2022 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adayların aşağıda belirtilen internet adresine CV’lerini/özgeçmişlerini göndermeleri gerekmektedir.

Peki bu kamu kurumuna hangi mesleklerden personel alınacak? Aranan mesleklerle ilgili istenilen şartlar nelerdir? İşte detaylar…

Eskişehir ilçe belediyelerinden Odunpazarı Belediyesi kadın ve aile hizmetleri müdürlüğü 4 temizlik personeli ve 12 kreş öğretmeni olmak üzere toplamda 16 personel alımı yapacağını duyurdu. Personel alımına ilişkin yayınlanan resmi ilan detayları aşağıda verilmiştir;

İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Başvurular sadece cemorhon@odunpazari.com.tr adresi üzerinde yapılacak olup herhangi bir kuruma fiziki başvuruda bulunulmayacaktır. Uygun görülen başvuruya dönüş yapılarak mülakata çağrılacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.