İŞKUR İş İlanları

7-8 Bin TL maaşla 1.000 güvenlik görevlisi ve 1.156 çağrı operatörü alımı yapılacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) 73 il genelinde 7-8 Bin TL maaşla 1.000 güvenlik görevlisi ve 1.156 çağrı operatörü alımı yapılacağını duyurdu. En az ilköğretim, lise ve önlisans öğrenim düzeylerinden toplamda bay-bayan 2.156 personel alımı yapılacağını belirten İŞKUR, başvuruların başladığını ve 15 Ağustos 2022 tarihinde sona ereceğini belirtti.

Alınacak personellerin öğrenim durumlarına göre 7 ile 8 bin TL arasında maaş verileceğini belirten İŞKUR, iş başvurularının online şeklide İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden yapılacağını açıkladı. Silahlı-silahsız güvenlik görevlisi alımı ve çağrı operatörü alımı için aşağıda ayrı ayrı başvuru ekranına ait link verilmiştir.

Silahlı Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip olmayan adaylar danışman olarak görev yapacaklardır. Peki, hangi illerden güvenlik ve çağrı merkezi müşteri temsilci alımı yapılacak? İstenilen şartlar nelerdir?

Personel alımı kontenjan sayıları il ve ilçelere göre değişkenlik göstermekte olup, en fazla alımlar İstanbul, Ankara, İzmir, Kayseri, Adana, Konya, Tekirdağ, Manisa, Bursa, Denizli, Şanlıurfa, Diyarbakır, Malatya, Samsun, Kocaeli ve Mersin illerinden yapılacaktır.

Özel güvenlik görevlisi alımı için 73 il genelinde 222, çağrı merkezi operatörü alımı için toplam 78 farklı iş ilanı yayınlanmıştır. Başvuru şartları her bir ilan içeriğinde farklı olup, illere göre yayınlanan ilanlarla ilgili aşağıda belirtilen linkleri tıklayabilirsiniz. KPSS’li ve KPSS şartsız bakanlıkların, üniversitelerin, il-ilçe belediyelerin güncel iş ilanlarını görüntülemek için ise BURAYA TIKLAYINIZ

1000 (Bin) adet güvenlik görevlisi alımı için yayınlanan güncel iş ilanlarını görmek, ayrıntılarını öğrenmek ve hemen aynı sayfa üzerinden online başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Çağrı merkezi iş ilanlarını görüntülemek ve başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.