Alışverişte Trend Ürünler

ŞOK Market Migros’a inat 71,50 TL olan ürünün fiyatını 29 TL’ye indirdi

ŞOK Market 2 Ağustos 2022 tarihi itibari ile Migros’a inat birçok ürünün fiyatını yarıdan daha fazla fiyatlara indirdi. Öyle ki, 71,50 TL olan ürünün fiyatını 29 TL’ye kadar indirdi. Dahası en çok satılan ürünlerin hemen hemen hepsinde yüzde 40’lara varan indirimler yaptı ki, aşağıda verilen fiyatları başka marketlerde bulamazsınız.

Vatandaşın alım gücü daraldıkça zincir marketlerin fiyatlarını araştırıyor, market fiyatlarını birbiri ile karşılaştırıyor. Hal böyle olunca da marketler birbiri ile rekabete giriyor. Haliyle aynı ürünü en ucuz veren marketler müşteri portföyünü geliştiriyor ki bu bağlamda bugün ŞOK market Migros, BİM ve A101 markete inat birçok üründe inanılmaz indirimler yaptı.

ŞOK marketlerde bu hafta indirime giren ürünler arasında en çok dikkat çeken ürünler gıda ve genel temizlik ürünleri oldu. 71,50 TL olan  Palmolive Moments Duş Jeli Çeşitleri 750 Ml çeşitlerinin fiyatını 29 TL’ye kadar indiren ŞOK market, Coca Cola, Doğuş, Dardanel, Lipton, Oral-B, Bahçıvan, Molped, Pepsi ve daha bir çok ürün markasında kaçırılmayacak indirim fırsatları sundu.

Peki, bu hafta ŞOK’ta hangi ürünlere ne kadar indirim yapıldı, indirimli fiyatları ne kadar diyecek olursanız, aşağıda ŞOK marketin bugün yayınladığı indirimli ürünler listesine bir göz atabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. İndirim hırsızlıktır, bu marketler AVM lerde toplansın, her köşe başında bunları görmek zorunda değiliz,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.