EmlakSON DAKİKA

Ziraat Bankası İzmit’te bulunan daireyi kredili ve nakit alım kolaylığı ile 450 bin TL’den satışa çıkardı!

Ziraat Bankası İzmit ilçe merkezinde ana cadde üzerinde bulunan 2+1 apartman dairesini 450 bin TL’den satışa sundu. Her yere yürüme mesafesinde olan satılık gayrimenkul nakit ve kredili alıma uygundur.

Emlak ve gayrimenkul piyasasındaki yüksek fiyat artışlarına rağmen emsallerine oranla 4/1’i fiyatına bankadan satılık bu konutun, ısınma sistemi doğalgaz ile sağlanmak da olup otopark sorunu bulunmamaktadır. Birçok önemli noktaya yürüyerek ulaşım sağlanabildiği gibi toplu taşıma araçları ile de her yere ulaşım sağlanabilmektedir.

Satışa sunulan bu evin yakın çevresinde banka şubeleri, özel hastane ve tıp merkezleri, Devlet Hastanesi, eczaneler, ilkokul, ortaokul, lise ve çeşitli marketler yer almaktadır. Bu yapının kullanım alanlarına değinecek olur isek; 2 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 hol, 1 lavabo-wc ve 1 balkon hacimleri ile birlikte toplamda 75 metrekare kullanım alanına sahiptir

Yapı Kredi Bankası’ndan satılık bu gayrimenkulü ister 450.000’ye nakit ister, bankanın sunmuş olduğu konut kredisi imkânlılarından faydalanarak uygun taksitlerle sahip olabilirsiniz.

Banka bu konutu açık teklif usulü ile satmakta olup, hemen satın almak isteyenlerin minimum 1.000 TL fiyat artışı yaparak 451.000 TL’ye sahip olma şansını yakalayabilirler

Bankadan uygun fiyatta koşullarla satışa sunulan bu daire ile ilgili diğer tüm detaylar aşağıda verilmiştir…

GENEL ÖZELLİKLER

75 M² Alanlı, 22/246 Arsa Paylı, Mesken Nitelikli, 3 Kat, 8 Nolu Bağımsız Bölüm (Gayrimenkule Sadece Peşin Teklif Verilebilecektir Ve Kredi Çalışması Yapılabilir.)

Adres: İzmit İlçesi, Erenler Mahallesi, Eski İstanbul Yolu Caddesi, No:3

Bu daireyi satın almak veya teklifte bulunmak için BURAYI TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.