EmlakSON DAKİKA

Yapı Kredi Bankası’ndan 720 bin TL’ye satılık Ankara’da 3+1 daire!

Yapı Kredi Bankası Ankara’da ev sahibi olmak isteyenlere, emsallerine göre çok uygun fiyattan yeni bir satılık daire ilanı yayınladı. Bankadan 720 bin TL’ye satılık 3+1 daire Ankara il sınırları içerisinde yer almakta olup, nakit ve kredili alıma uygundur.

Yapı Kredi Bankası’ndan satılık bu konut Ankara ilçe merkezinde yer almaktadır. Bankadan satılık gayrimenkul bulunduğu lokasyon itibariyle birçok önemli noktaya yürüme mesafesindedir. Gerek şahsi gerek toplu taşıma araçları ile her yere rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir.

Bu apartman dairesinin yakın çevresinde anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise bulunmaktadır. Aile Sağlık Merkezi 0.33 km uzaklıktadır. Yakın çevresinde market, park, camii, eczane bulunmaktadır. Ankara il sınırları içerisindeki bu dairenin ısınma sistemi doğalgaz ile sağlanmakta olup otopark sorunu bulunmamaktadır.

Taşınmaz onaylı projesine göre ve mevcutta 3 adet oda, salon, mutfak, antre, banyo, wc ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 129m2 kullanım alanına sahiptir

Yapı Kredi Bankası’nın satışa sunduğu bu evi ister 720.000 TL’ye nakit, ister bankana sunmuş olduğu konut kredisi imkânlarından faydalanarak uygun taksitlerle satın alabilirsiniz.

Bankadan satılık gayrimenkul açık teklif usulü ile satılmakta olup, hemen almak isteyenlerin minimum 5.000 TL fiyat artışı yaparak 725.000 bin TL’ye hemen sahip olma şansını yakalayabilirler.

Yapı Kredi Bankası’ndan Ankara’da satılık uygun fiyatlı bu daire ile ilgili merak edilen diğer tüm detaylar aşağıda verilmiştir…

GENEL ÖZELLİKLERİ

ÖZELLİKLER Değerlemeye konu taşınmaz binanın 2. normal katında, bina girişine göre sağ ön ve yan cephede konumlu 12 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Taşınmaz onaylı projesine göre ve mevcutta 3 adet oda, salon, mutfak, antre, banyo, wc ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 129m2 kullanım alanına sahiptir.

Taşınmaza toplu taşıma ile ulaşım mümkündür. Yakın çevresinde anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise bulunmaktadır. Ekin Çamlık Aile Sağlık Merkezi 0.33 km uzaklıktadır. Yakın çevresinde market, park, camii, eczane bulunmaktadır.

İNTENGO BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ YETKİ BELGESİ NUMARASI:3404449 GAYRİMENKULÜMÜZ İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.

Adres: Beşikkaya Mah. 1962. Sokak No:18 Kat:2 BB:12 Altındağ/Ankara

Bu daireyi satın almak veya teklifte bulunmak için BURAYI TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.