İŞKUR İş İlanları

İŞKUR Suriyeli sığınmacıların ve Türk vatandaşlarının istihdamı için yeni bir iş ilanı yayınladı!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Suriyeli sığınmacıların ve Türk vatandaşlarının istihdamı için resmi gazetede yeni bir iş ilanı yayınladı. İlanda farklı departmanlar için memur alımı yapılacağı belirtildi. İŞKUR’un bu iş ilanına Türk Vatandaşları gibi Suriyelilerinde başvuru yapabileceği belirtildi.

Suriye ve Türk vatandaşlarının istihdamına yönelik Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan resmi ilanda şu bilgilere yer verildi;

Geçici Koruma Altındaki Suriyeli Sığınmacılar ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi Kapsamında Uygulama Desteğine Yönelik Bireysel Danışmanlık Hizmetleri Alımı Duyurusu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Uluslararası İşgücü Genel Müdürlüğü ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından, AB Mali İmkânı (FRiT) kapsamında finanse edilen ve Dünya Bankası işbirliğinde yürütülen Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları için İstihdam Desteği Projesi kapsamında, İŞKUR Genel Müdürlüğü Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı bünyesinde Ankara’da görevlendirilmek üzere Bireysel Mali Yönetim Danışmanlığı hizmeti alımı yapılacaktır.

GEÇİCİ KORUMA ALTINDAKİ SURİYELİ SIĞINMACILAR VE TÜRK VATANDAŞLARI İÇİN İSTİHDAM DESTEĞİ PROJESİ

İşin Adı: Proje Uygulama Desteği İçin Bireysel Danışmanlık Hizmetleri Alımı (Mali Yönetim Danışmanı)

İLGİ BEYANI TALEBİ

“Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından Dünya Bankası işbirliğinde uygulanan ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen bir projedir.

Projenin amacı geçici koruma altındaki Suriyelilerin ve Türk vatandaşlarının istihdam edilebilirliğini seçilen pilot illerde artırmaktır.”

İŞKUR, Dış İlişkiler ve Projeler Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda yürütülmekte olan proje kapsamında görev ve sorumlulukları bulunan ilgili Daire Başkanlıklarında proje süresi boyunca görev almak üzere uygun bireysel danışmanları davet etmektedir.

Talep edilen bireysel danışmanlıklara ilişkin iş tanımlarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşılmaktadır.

Referans No: Ek 1: Mali Yönetim Danışmanı (1 kişi) – FRIT1-ISKUR-WB-DH-35

SON BAŞVURU TARİHİ VE İLETİŞİM

IPF Borçluları için Satın Alma Düzenlemeleri’nin (Temmuz 2016) Dünya Bankası’nın çıkar çatışması durumundaki politikasını ortaya koyan 3.14 numaralı paragrafını ilgili Danışmanların dikkate alması gerekmektedir.

Danışman, Dünya Bankası’nın IPF Borçluları için Satın Alma Düzenlemeleri’nde (Temmuz 2016) belirtilen Bireysel Danışmanların seçimi yöntemi (IC) doğrultusunda seçilecektir.

Başvurulan pozisyonlara dair pozisyon adı ve referans numarasının açıkça belirtildiği Türkçe özgeçmişlerin en geç 11/08/2022 tarihinde saat 24.00’e kadar aşağıda belirtilen adrese e-posta yoluyla ulaştırılması gerekmektedir.

İŞKUR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRESİ BAŞKANLIĞI (Başkanlık Bürosu)

Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No: 42, Kat:8, Yenimahalle / Ankara / Türkiye

proje.ilanbasvuru@iskur.gov.tr

+90 312 216 39 47

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.