Belediye İş İlanları

Bursa İnegöl Belediyesi birçok meslekten KPSS şartsız memur alımı yapıyor!

Bursa İnegöl Belediyesi kadrolu işçi alımı için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un Bursa iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre, İnegöl Belediyesi kendi bünyesinde KPSS şartsız ve sınavsız, daimi olarak istihdam etmek üzere memur alımı yapacak.

İnegöl Belediyesi 4 farklı meslekten personel alımı yapacak olup, 18-45 yaş aralığında bay-bayan herkes başvuru yapabilecektir. Adayların en az ortaokul mezunu ve İnegöl ilçesinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. Alım yapılacak adayların ayrıca, aşağıda verilen mesleklere ilişkin belirtilen başvuru şartlarına haiz olmaları gerekmektedir.

Peki, İnegöl Belediyesi hangi mesleklerden memur alımı yapacak ve istenilen başvuru şartları nelerdir? Başvurular nereye ve nasıl yapılacak? İşte detaylar…

İşçi alımına ilişkin Belediye Personel Başkanlığı tarafından İŞKUR sayfasında yayınlanan ilanda; 1 Halk Dansları Eğitmeni, 1 Aşçı, 3 Mutfak Yardımcı Personeli ve 1 Enstrüman ve Koro Eğitmeni olmak üzere toplam 6 personel alınacaktır. Başvurular neticesinde uygun görülen adaylar görüşmeye çağırtılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir