Belediye İş İlanları

İstanbul Küçükçekmece Belediyesi 4 farklı meslekten memur alımı yapıyor!

İstanbul Küçükçekmece Belediyesi iştiraklerinden olan KİTAŞ A.Ş, 4 farklı meslekten personel alımı için 25 Temmuz 2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İlana göre Küçükçekmece Belediyesi KİTAŞ kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 8 adet bay-bayan memur alımı yapacak.

KİTAŞ A.Ş,  iş başvuruları halen devam etmekte olup, 27 Temmuz 2022 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. Başvuru yapmak isteyen adaylar resimli Cv’lerini ekleyerek, “basvuru@kitas.ist” adresine mail göndermeleri gerekmektedir. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

İŞKUR’da yayınlanan bu ilanına başvuru yapmak isteyen adayların en az ilkokul mezunu olmaları ve Küçükçekmece ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir. Küçükçekmece Belediyesi KİTAŞ A.Ş memur alımı için yaş şartı belirtilmemiştir. Dolayısıyla 18 yaşından büyük, emekli olmamış tüm adaylar bu iş ilanına başvuru yapabilirler.

Peki, Küçükçekmece Belediyesi KİTAŞ hangi mesleklerden kaç adet personel alımı yapacak? Başvuru ve müracaat koşulları nelerdir? Başvuru için istenen belgeler nelerdir? İşte detaylar…

Küçükçekmece KİTAŞ A.Ş’nin alım yapacağı meslekler ve personel sayıları şöyledir; Dağıtım Elemanı 4 kişi, Arşiv ve Destek Elemanı 1 kişi, Beden İşçisi 1 kişi, Ağır Vasıta Şoförü 1 kiş ve Şoför Yolcu Taşıma 1 kişi olmak üzere toplam 8 kişi alınacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir