Belediye İş İlanları

Karabük Safranbolu Belediyesi 4 farklı meslekten personel alımı yapıyor!

Karabük Safranbolu Belediyesi 25 Temmuz 2022 tarihinde personel alımına ilişkin yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un Karabük iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Karabük Safranbolu Belediyesi 4 farklı meslekten işçi alacak. Alınacak personeller belediyesi bünyesinde görevlendirilecektir.

Safranbolu Belediyesi işçi alımı ilanına en az ilkokul mezunu, bay-bayan adaylar başvuruda bulunabileceklerdir. Başvurular sonucunda uygun görülen adaylar görüşmeye çağırılacaktır. Alınacak personellerin haftalık çalışma süresi 45 saat olarak belirtilmiştir.

Safranbolu Belediyesi işçi alımı ilanına başvurular bugün başlamış olup, 27 Temmuz 2022 mesai bitimine kadar devam edecektir. Bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar ise; “Yenimahalle Sadri Artunç Cad. Belediye İş Merkezi No 1/118 Safranbolu/Karabük” adresine bizzat müracaat etmeleri gerekmektedir. Başvuru esnasında adayların yanında bulundurulması istenen belgeler ise aşağıda ilan detayında paylaşılmıştır.

Peki, Karabük Safranbolu Belediyesi işçi alımı müracaat koşulları nelerdir? Aranan özellikler ve başvuru için gerekli belgeler nelerdir? Yayınlanan resmi ilan içeriği ile birlikte diğer detaylar aşağıda verilmiştir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.