Belediye İş İlanlarıİŞKUR İş İlanlarıPersonel Alımı

Çanakkale Ayvacık Belediyesi personel alım ilanı! Satın alma görevlisi ve işçi alımı yapılacak

Çanakkale Ayvacık Belediyesi İŞKUR sayfasında yeni bir personel alım ilanı yayınladı. Belediyeye KPSS şartsız işçi alımı yapılacak.

Çanakkale Ayvacık Belediyesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Belediye İş İlanları’’ sayfasında yer alan 2 farklı ilana göre Ayvacık Belediyesi bünyesinde 1 satın alma görevlisi ve 2 işçi alımı yapılacak. KPSS şartsız personel alımı başvuruları 8-12 Mart 2021 tarihileri arasında yapılacaktır. Başvuru detayları aşağıda belirtilmiştir.

AYVACIK BELEDİYESİ PERSONEL ALIM İLANI

Çanakkale Ayvacık Belediyesi Personel LTD. ŞTİ. tarafından İŞKUR’un ‘’Kamu işçi Alım İlanları’’ sayfasında yayınlanan ilan detaylarına göre; ön lisans mezunu 1 adet satın alma görevlisi ve en az ilkokul mezunu 2 adet işçi alımı yapılacak. Başvuruda bulunmak isteyen adayların Ayvacık ilçesinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

İş Başvurusu

Belediye işçi alımı başvuruları en geç 12 Mart 2021 tarihine kadar Ümmühan Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:3 Ayvacık – Çanakkale adresine şahsen yapılmaktadır. Başvuru esnasında istenen belgeleri ve diğer ilan detaylarını görüntülemek için aşağıda verilen linki tıklayınız

Telefon: 0286 712 18 93 – 94

bilgi@canakkaleayvacik.bel.tr

Ayvacık Belediyesi Personel Alımı Resmi İlanı İçin Tıklayınız

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.