Belediye İş İlanlarıİŞKUR İş İlanlarıPersonel Alımı

Muğla Menteşe Belediyesi personel alım ilanı! KPSS şartsız işçi alımı yapılacak

Muğla Menteşe Belediyesi İŞKUR üzerinden yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre belediyeye farklı mesleklerden KPSS şartsız işçi alımı yapılacak.

Muğla Menteşe Belediyesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un ‘’ Belediye iş ilanları’’ sayfasında yer alan ilanlara göre menteşe Belediyesi Personel Limited Şirketi tarafından KPSS şartsız işçi alımı yapılacak. Farklı meslek gurupları ile ilgili personel alım ilanı yayınlayan Belediye, 4 tiyatro oyuncusu, 1 mimar, 2 inşaat teknikeri, 1 şehir plancısı, 1 jeoloji mühendisi, 1 inşaat mühendisi, 2 harita teknikeri, 1 harita mühendisi, 1 elektrik mühendisi, 6 atık toplayıcısı, 2 kadın süpürgeci ve 4 kamyon şoförü olmak üzere toplam 26 personel alımı yapacak.

Menteşe Belediyesi işçi alımı başvuruları mesleklere göre farklı olmak üzere 8,9 ve 10 Mart 2021 tarihlerine kadar yapılacaktır. Başvuruda bulunmak isteyen adayların; Şeyh Mahallesi Belediye Sokak No:11 adresine şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Personel alımı başvuruları için adaylardan istenilen genel şartları şöyle;

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

Kamu işçis alım ilanlarında belirtilen başvuru şartları şöyle;

Menteşe ilçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak,

18 yaşından büyük olmak,

T.C vatandaşı olmak.

Adres: Şeyh Mah. Belediye Sok. No:11 Menteşe/MUĞLA

Tel: 0 252 214 48 80 –

Fax: 0 252 212 48 15 –

E-Posta: info@mentese.bel.tr

Menteşe Belediyesi işçi alımı için kadrolara göre belirlenmiş özel şartları ve diğer tüm ilan detaylarını görüntülemeniz için aşağıda 3 ayrı resmi ilana ait EK’ler verilmiştir.

Tiyatro oyuncusu alımı için tıklayınız

Mimar alımı, inşaat teknikeri alımı, şehir plancısı alımı, jeoloji mühendisi alımı, inşaat mühendisi alımı, harita teknikeri alımı, harita mühendisi alımı ve elektrik mühendisi alımı için tıklayınız

Atık toplayıcısı, süpürgeci alımı ve şoför alımı için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.