İŞKUR İş İlanlarıPersonel Alımı

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü İŞKUR aracılığı ile teknisyen alımı yapacak!

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü (esk.gov.tr/) Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Kamu İş İlanları’’ sayfasında yer alan ilana göre; Et ve Süt Kurumu bünyesine aşağıda belirtilen şartlara uygun teknisyen alımı yapılacak. ESK personel alımı başvuruları başladı ve 1 Mart 2021 tarihinde sona erecektir. Peki, Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü personel alımı için istenilen başvuru şartları nelerdir? Hangi branştan teknisyen alımı yapılacak? İŞKUR’a iş başvurusu nasıl yapılır? İşte detaylar…

ET VE SÜT KURUMU İŞ BAŞVURUSU

Et ve Süt Kurumu (ESK) iş başvuruları en geç 1 Mart 2021 tarihinde kadar İŞKUR’un resmi internet sayfası olan iskur.gov.tr adresi üzerinden online şeklinde yapılacaktır. Online başvuru ekranı için aşağıda belirtilen linkin üzerini tıklamanız yeterlidir. Hangi branştan teknisyen alımı yapılacağı, öğrenim şartı ve diğer detaylar şöyle;

TEKNİSYEN ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Bulaşıcı hastalığı olmadığını ve sağlık durumunu tam teşekküllü sağlık kurulu raporu ile belgelemek (İşe alınacaklardan daha sonra istenecek)

Tehlikeli sınıfa tabi işlerde ve vardiyalı işlerde çalışabilir olduğunu sağlık raporu ile belgelemek.
Vardiyalı işlerde çalışabilmek.

En az lise (ortaöğretim) mezunu olmak. (Lise mezunları için Soğutma ve İklimlendirme/Tesisat Teknolojisi bölümü mezunu olmak, Önlisans mezunları için İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Bölümü mezunu olmak)

Kura sonucu, mülakat tarihi, ve mülakatın yapılacağı yer Kurum web sitesinden bildirilecek olup, başvuru sahiplerine ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Bu ilana hemen İŞKUR üzerinden başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.