Emlak

Yapı Kredi Bankası’ndan 240 bin TL’ye sahile yakın satılık daire

Sahil bölgesine yakın mesafede ev sahibi olmak isteyenler için Yapı Kredi Bankası çok uygun fiyata yeni bir satılık daire ilanı yayınladı. Yapı Kredi Bankası’ndan 240 bin TL’ye satılık bu daire ilçe merkezinde olup yapılaşma açısından oldukça rağbet görmektedir.

Bankadan satılık ev 3+1 kullanım alanına sahip olup, 126 metrekare büyüklüktedir. Çarşı merkezinde ana cadde üzerinde bulunan bu konut resmi kurumlara, bankalara, alışveriş merkezlerine, restoranlara, çocuk parklarına, plaja ve okullara yürüme mesafesindedir. Bu ev; 3 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 banyo-wc, 1 antre, 1 hol ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Bina girişine göre sağ cephede konumlu olup kuzeydoğu cephelidir. Isınma sistemi ise doğalgaz ile sağlanmaktadır.

Emsallerine göre 5/1 fiyatına satışa sunulan bu taşınmazı ister 240.000 TL’ye nakit, ister bankanın sunmuş olduğu konut kredisi imkânlarından faydalanarak uygun taksitlerle sahip olabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası bu gayrimenkulü açık teklif usulü ile satmakta olup, hemen almak isteyenlerin minimum 2.000 TL fiyat artışı yaparak 242.000 TL’ye hemen sahip olma şansını yakalayabilirler.

Peki, bankadan uygun fiyata satılık bu daire hangi ilimizde ve nerede yer almaktadır? Genel özellikleri nelerdir? Detaylar aşağıda verilmiştir…

GENEL ÖZELLİKLERİ

Tatvan çarşı merkezinin Cumhuriyet Caddesi iki alt caddesinde, resmi kurumlara ve bankalara yürüme mesafesinde, Kat Mülkiyetli binada, 3 oda 1 salon 126 m2 daire; merkezi bir bölgede konumlu olmaları, ulaşımlarının kolay olması, her türlü imkâna yürüme mesafesinde olmaları ve kat mülkiyetine geçilmiş olması avantajlarına sahiptir.

Taşınmaz 277 ada 4 parselde yer alan brüt 126 m2 alanlı olan 3 bağımsız bölüm numaralı konuttur. Taşınmaz; salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc, antre ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. 3 no.lu konut bina girişine göre sağ cephede konumlu olup kuzeydoğu cephelidir. Taşınmazın iç mekân özellikleri bilinmemektedir.

Binanın dışı dış cephe boyası ile boyalı, bina giriş kapısı demir doğramadır. Merdiven korkulukları demir korkuluktur. Kat ve merdiven sahanlık zeminleri beton, duvarları plastik badanalıdır. Bina girişi zemin kat seviyesinden, güneydoğu yönünden sağlanmaktadır.

Bu daireyi satın almak veya teklifte bulunmak için BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.