EmlakSON DAKİKA

Evi olmayanlara Vakıfbank’tan yepyeni bir fırsat! 150.000 TL’ye lüks daire

Vakıfbank Genel Müdürlüğü evi olmayanlar için yeni bir fırsat ilanı yayınladı. Vakıfbank 150.000 TL’ye lüks daire satıyor. Vakıfbank’tan satılık bu daire jeotermal ısıtma imkânına sahip olup kullanım alanı 84 metrekaredir.

Ev fiyatlarının uçtuğu bu dönemde Vakıfbank’ın yayınladığı bu gayrimenkulün fiyatı oldukça makul. Peki, bankadan satılık bu daire hangi ilimizde ve nerede? Genel mimari özellikleri nasıl? Odalarının durumu nasıl? Krediye uygun mu? Kaç yıllık bir daire? İşte detaylar…

Vakıfbank 1 Temmuz 2022 tarihinde 84 metrekare kullanım alandı, 1 oda, 1 salon, 1 banyo kullanıma sahip daireyi 150.000 TL’ye kendi resmi internet sayfası üzerinden satışa çıkardı. Bu daire teklif usulü ile satılmakta olup bu evi almak isteyenler minimum 7500 TL fiyat arttırarak toplamda 157 bin 500 TL’ye satın alabilirler.

Dairenin genel özellikleri, konumu, adresi ve diğer tüm bilgiler aşağıda ayrıntıları ile birlikte verilmiştir;

SATILIK BU DAİRENİN ÖZELLİKLERİ

Taşınmaz A Blok, 3. normal katta yer alan 28 bağımsız bölüm nolu (kapı no:1334) mesken, doğu cephelidir. Taşınmaz, onaylı mimari projesine göre 1 oda, salon, mutfak, antre, banyo-havuz, wc/lavabo ve 1 balkon hacimli olup 84 m2 alanlıdır. Binada asansör bulunmaktadır. Bağımsız bölümde ısınma, jeotermal enerji sistemi ile sağlanmaktadır. Taşınmazın yapı kullanma izin belgesi bulunmamaktadır.Taşınmazın bulunduğu alan termal tatil köyü şeklinde kullanılmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.