Emlak

Yapı Kredi Bankası’ndan 215 bin TL’ye satılık 3+1 daire

Yapı Kredi Bankası yeni bir satılık daire ilanı yayınladı. Yapı Kredi Bankası’ndan 215 bin TL’ye satılık bu daire 115 metrekare büyüklüğe sahip olup ilçe merkezinde yer almaktadır. Bankadan satılık bu konut 5 katlı apartmanın 3 katındadır.

Ana cadde üzerinde yer alan bu evin 50 metre uzağında toplu taşıma durağı bulunmaktadır. Gerek şahsi gerek toplu taşıma araçlarıyla ilçenin her yerine kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Yakın çevresinde anaokulu, ilkokul, belediye binası, cami, alışveriş merkezleri, çocuk parkı ve aile sağlığı merkezi bulunmakta olup, hepsi yürüme mesafesi uzaklığındadır.

Yapı Kredi’den satılık bu yapının mimari özellikleri ise; 1 salon, 3 oda, 1 mutfak, 1 banyo-wc, 1 antre, 1 hol ve bir adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Bulunduğu apartmanda yer aldığı konum itibariyle güney, batı ve doğu cephelerine bakmaktadır. Bu evin Isıtma Sistemi ise doğalgaz ile sağlanmaktadır.

Yapı Kredi Bankasından satılık olan bu gayrimenkulü ister 215 bin TL’ye nakit, ister bankanın sunmuş olduğu konut kredisi imkânlarından faydalanarak sahip olabilirsiniz. Ev sahibi olmak isteyenlerin bu hususta acele etmeleri tavsiye edilmektedir.

Bankadan satılık bu taşınmaz açık teklif usulü ile satılmakta olup hemen almak isteyenler minimum 2.000 TL fiyat artışı yaparak 217 bin TL’ye hemen sahip olma şansını yakalayabilirler. Yapı Kredi Bankası’ndan satılık bu gayrimenkul ile ilgili merak edilen diğer detaylar ve genel özellikleri detaylı bir şekilde aşağıda verilmiştir…

GENEL ÖZELLİKLERİ

Tercih edilen bölgede, henüz tamamlanmamış yeni binada Brüt 115 m2 ara kat daire; ilçe merkezine fazlaca uzak olmayan bir konumda olması, belediye alt yapı hizmetlerinden yararlanıyor olması ve ulaşım imkânlarının gelişmiş olması avantajlarına sahiptir.

Ana taşınmaz, 4 adet dükkan, 13 adet mesken (2 si dubleks) olmak üzere toplam 17 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Teras kat üzeri sac çatılı binanın dış cephesi yalıtımlı ve plastik boyalıdır. Bina dahilinde yer alan bağımsız bölümlerin ısıtması merkezi sistem katı yakıtlı kalorifer ile sağlanmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz, Adnan Menderes Mahallesi, Üç Yol Ağrı Caddesi, Bina No:56/14 Horasan / ERZURUM” posta adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım için, ilçenin ana ulaşım arterlerinden olan ve ilçeye batı yönden girişi sağlayan Erzurum Ağrı Karayolundan sağ koldan ayrılan Üç Yol Ağrı Caddesine girilir. Üç Yol Ağrı Caddesi yaklaşık 700 m. takip edilerek sağ kol üzerinde konumlu ana taşınmaza ulaşılır. Ulaşım krokisi rapor ekinde verilmiştir.

Ana taşınmaz ilçenin güneydoğu kısmında yerleşim alanı sonlarımda konumlu olup, ana taşınmazın kuzeydoğusunda ve yaklaşık 150 m. mesafede Erzurum il Özel İdaresi Horasan Bakım Evi ve Ahmet Yesevi Anaokulu, yaklaşık 350 m. mesafede Fatih ilkokulu, kuzeyinde ve yaklaşık 250 m. mesafede Hz. Yusuf Cami, kuzeybatısında ve yaklaşık 300 m. mesafede Nurettin Efendi Cami yer almaktadır. Horasan ilçesine Erzurum il merkezinden belirli aralıklarla kalkan toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile ulaşımı mümkündür.

Bu daireyi satın almak veya teklifte bulunmak için BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.