Emlak

Afyonkarahisar’da 335 bin TL’ye satılık 343m2’lik müstakil ev

Halkbank 335 bin TL’ye yeni bir satılık gayrimenkul ilanı yayınladı. Halkbank’tan satılık bu gayrimenkul, Afyonkarahisar ilinde yer almaktadır. Bankadan satılık müstakil ev 334 metrekare büyüklüğe sahiptir.

Halkbank’ın uygun fiyata satışa sunmuş olduğu bu müstakil evin çevresi beton duvarla çevrili ve kendine ait küçük bir hobi bahçesi bulunmaktadır. Afyonkarahisar ilinde bulunan bu ev belediye binasına, alışveriş merkezlerine, çeşitli düzeyde birçok okula, eczanelere, camiye ve marketlere yürüme mesafesindedir. Bu konutun diğer bir avantajı ise gerek şahsi gerekse toplu taşıma araçları ile her yere kolay ulaşım imkânı sağlamaktadır.

Halkbank’tan satılık bu gayrimenkul ayrı ayrı 2 kattan oluşmaktadır. Bu yapının her katında 1 salon, 3 oda, 1 mutfak, 1 banyo, 1 wc, 1 antre, 1 hol ve 3 balkon hacimleri yer almaktadır.

Halkbank’tan satılık bu müstakil evi ister 335.000 TL’ye nakit, ister bankanın sunmuş olduğu konut kredisi imkanlarından faydalanarak uygun taksitlerle sahip olabilirsiniz. Banka bu taşınmazı açık teklif usulü ile satmakta olup hemen almak isteyenler minimum 2.500 TL fiyat artışı yaparak 337.500 TL’ye sahip olma şansını yakalayabilirler.

Halkbank tarafından satışa sunulan Afyonkarahisar ilindeki müstakil evin genel özellikleri ve diğer merak edilen detayları aşağıda verilmiştir…

GENEL ÖZELLİKLERİ

Değerleme Konusu Taşınmaz; 1463 Ada 429 Parsel Sayılı, 744,00 M² Alanlı Arsa Üzerinde Yığma İnşaat Cinsinde, Ayrık Yapı Nizamında, Bodrum + Zemin Kat + 1 Katlı Müstakil Bina Ve Tek Katlı Depo Ve Besihane Yapıları Yer Almaktadır. Ştür. Değerleme Günü İtibari İle Parsel Üzerinde Yer Alan Yapıların Deprem Hasarlı Olduğu, Duvarlarda Ve Zeminlerde Çatlakların Oluştuğu Görülmüştür. Besihane Yapısı 140 M² Alanlı Olup Dış Cephesi Badanalıdır. Zeminleri Beton Olup Duvarları Badanalıdır.

Çatısı Ahşap Çatı Olup Çatı Kaplaması Kiremit Kaplamadır. 80 M² Alanlı Depo Yapısının Dış Cephesi Sıvalıdır. Çatısı Ahşap Çatı Olup Çatı Kaplaması Kiremit Kaplamadır. Müstakil Ev Yapısının Bodrum Katı 99 M², Zemin Katı 122 M², 1. Katı 122 M² Toplam 343 M² Alanlıdır. Yapının Dış Cephesi Boyalı Olup Giriş Kapısı Demir Kapıdır. Bodrum Kat Zeminleri Beton Olup Duvarları Badanalıdır.

Merdiven Ve Balkon Korkulukları Demir Doğramadır. Merdivenler Ve Sahanlıklar Mozaiktir. Zemin Ve Normal Katta Her Katta Salon, 3 Oda, Mutfak, Banyo, Wc, Antre, Hol Ve 3 Balkon Hacimleri Yer Almaktadır. Zemin Ve Normal Katta Zeminler Kısmen Beton, Kısmen Taban Tahtasıdır. Duvarları Akrilik Boyalıdır. Islak Hacim Zeminleri Ve Duvarları Seramik Kaplamadır. Mutfak Dolapları Ahşaptır. Kapıları Ahşap Kapı Tipi Olup Pencereler Pvc Doğramadır.

İlçe: Bolvadin

Mahalle: Hacı Halife

Adres: Kırkgöz Mah. Saray Cad. Bolvadin-Afyonkarahisar

Bu evi satın almak veya teklifte bulunmak için BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.