Belediye İş İlanları

Bursa Kesbeltaş Kestel Belediyesi 5 meslekten personel alımları yapacak

Bursa Kesbeltaş Kestel Belediyesi Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un “Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı” ilanlar sayfasında yer alan ilana göre, Kesbeltaş Kestel Belediyesi bünyesinde 5 farklı meslekten personel alımı yapılacaktır. Aşağıda verilen mesleklere başvuru yapacak adayların, en az İlköğretim mezunu olması gerekmektedir.

Peki, Kesbeltaş Kestel Belediyesi hangi mesleklerden kaç personel alımı yapacak? İşte detaylar…

Kesbeltaş Kestel Belediyesi; 5 Beden İşçisi, 1 Beden Eğitimi Öğretmeni, 1 Ziraat Mühendisi, 2 Ağır Vasıta Şoförü ve 2 Büro Personeli olmak üzere toplam 11 personel alımı yapacak. Başvuru yapacak adayların resmi ilan detayında belirtilen mesleklere ilişkin müracaat şartlarına haiz olmaları gerekmektedir.

Başvuru Süresi ve Şekli

Belediye personel alımı başvuruları 1 Temmuz 2022 tarihinde başlayacak olup, 5 Temmuz 2022 mesai bitimine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularını aşağıda verilen mail adresine, fotoğraflı özgeçmişlerini ilan süresinin bitim tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir. Hangi meslek için başvuru yapılacak ise gönderilecek mailin başlık kısmına mesleğin adının yazılması gereklidir.

Belediyenin personel alımı için yayınlamış olduğu resmi ilan içeriği ve müracaat koşulları gibi diğer detaylar aşağıda verilmiştir…

Resmi ilan içeriği ve müracaat koşulları için BURAYA TIKLAYIN

ILETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Yeni Mah. Atatürk Cad. No:95 Kestel/Bursa

Telefon 0532 241 10 44

E-posta: kesbeltas@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.