EmlakSON DAKİKA

Halkbank Ankara İl sınırları içerisindeki 3+1 daireyi 222 bin TL’den satışa sundu

Ankara il sınırları içerisinde bulunan 127 metrekare büyüklüğündeki daireyi, Halkbank 222 bin TL’den satışa çıkardı. Halkbank’tan satılık bu apartman dairesi 3+1 kullanım alanına sahip olup 127 metrekare büyüklüğündedir.

Bankadan satılık bu gayrimenkul şehir merkezinde yer almakta olup Isıtma sistemi doğalgaz ile sağlanmaktadır. Bu yapının çevresinde birçok alışveriş merkezi, Belediye binası, marketler, çeşitli düzeyde okullar, çocuk parkı ve piknik alanları bulunmaktadır. Bu konut 7 katlı apartman dairesinin 6. katında yer almaktadır. Bulunduğu lokasyon itibariyle her yere kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir.

Bankadan satılık bu konutun mimari yapısı ise; 2 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 antre, 1 wc-banyo ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Ayrıca bulunduğu sitenin kendine ait araç otoparkı bulunmakta olup, herhangi bir park sıkıntısı yaşanmamaktadır.

Halkbank’tan satılık bu ev ister 222.000 TL’ye nakit, ister bankanın sunmuş olduğu konut kredisi imkânlarından faydalanarak uygun taksitlerle satın alabilirsiniz. Ev sahibi olmak isteyenlere bankanın sunmuş olduğu diğer bir fırsat ise, konut kredisi ile alımlarda herhangi bir peşinat istenmemektedir.

Banka bu gayrimenkulü açık teklif usulü ile satmakta olup hemen almak isteyenler minimum 2.500 TL fiyat artışı yaparak, 224.500 TL sahip olma şansını yakalayabilirler.

Peki, Halkbank’ın satışa sunduğu bu daire Ankara’nın hangi ilçesinde ve nerede yer almaktadır? Genel özellikleri nelerdir? Bankadan satışa sunulan bu ev ile ilgili diğer tüm detaylar aşağıda verilmiştir…

GENEL ÖZELLİKLERİ

Değerlemeye Konu Taşınmaz Binanın 6. Katında, Bina Girişine Göre Sol Ön Kolda Konumlu 28 Bağımsız Bölüm Numaralı Konuttur. Taşınmaz Onaylı Projesine Göre Ve Mevcutta 2 Adet Oda, Salon, Mutfak, Antre, Wc, Banyo Ve Balkon Hacimlerinden Oluşmakta Olup Yaklaşık Brüt 127 M2 Kullanım Alanına Sahiptir. Taşınmazın Tüm Zeminleri Seramik İle Kaplıdır.

İç Duvarlar Salon Ve Odalarda Alçı Sıva Üzeri Saten Boyalıdır. Wc Ve Banyo Zemini Ve Duvarları Seramik Kaplamalıdır. Daire Giriş Kapısı Ahşap Kapıdır. Taşınmaz İç Kapıları Amerikan Panel, Pencereleri PVC Doğramadır. Taşınmaz Yerden Isıtmalı Merkezi Sistem Doğalgazlı Isıtma Sistemine Sahiptir. Mutfak Dolapları Montaj Seviyesindedir.

Adres: Ayvaşık Mah. Karapınar Mevkii Akropol Termal Sit B3 Blok Bina No 7 Kat 6 Daire 28 Beypazarı/Ankara

Bu daireyi satın almak veya teklifte bulunmak için BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.