Belediye İş İlanları

Batman Belediyesi 5 farklı meslekten çok sayıda işçi alımı yapacak

Batman Belediyesi 5 farklı meslekten işçi alımına ilişkin yeni bir iş ilanı yayınladı.  İŞKUR’un Batman iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre, Batman Belediyesi 5 farklı meslekten işçi alımı yapacak. Belediye işçi alımına başvuracak adayların en az ilkokul mezunu olması ve aşağıda belirtilen mesleklere ilişkin ustalık belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

Peki, Batman Belediyesi hangi mesleklerden kaç adet personel alımı yapacak? İşte detaylar…

Batman Belediyesi personel alımı yapılacak meslek ve personel sayıları şöyledir; Kaynak ustası 3 kişi, Sıhhi tesisatçı 3 kişi, İnşaat boya ustası 3 kişi, İş makinesi operatörü 5 kişi, Elektrik ustası 2 kişi olmak üzere toplam 16 personel alınacaktır. Belediye iş başvurusu sonucunda uygun görülen adaylar Batman Belediyesi bünyesinde görevlendirilecektir.

Peki, Batman Belediyesi iş ilanına başvurular nereye ve nasıl yapılacak? Başvuru süresi ve tarih aralığı nedir? Personel alımlarında müracaat koşulları ve istenen belgeler nelerdir? Detaylar aşağıda verilmiştir…

Batman Belediyesi iş ilanına “Akyürek Mahallesi Petrol İş Caddesi Şirin Apartman No:7/E Merkez/Batman” adresine adayların bizzat başvuru yapması gerekmektedir. Bu iş ilanına başvurular 01 Ağustos 2022’de başlayacak olup 5 Ağustos 2022 mesai bitimine kadar devam edecektir.

Yayınlanan ilana ilişkin müracaat koşulları ve resmi ilan içeriğine ulaşmak için BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.