Personel Alımı

Galatasaray Üniversitesi 28 Haziran – 12 Temmuz tarihleri arasında personel alımı yapacak

Galatasaray Üniversitesi Rektörlüğü 28 Haziran 2022 tarihinde yeni bir 4/B sözleşmeli personel alımı ilanı yayınladı. Resmi gazetede yayınlanan ilana göre Galatasaray Üniversitesi 7 farklı meslekten, 13 sözleşmeli personel alımı yapacak.  Personel alımlarında 2020 KPSS puanı temel alınacak olup, adayların en az 55 puan almış olmaları gerekmektedir.

Galatasaray Üniversitesi personel alımı başvuruları 28 Haziran 2022 tarihinde başlamış olup, 12 Temmuz 2022 tarihine kadar devam edecektir. Üniversite bünyesinde alım yapılacak meslekler ve sayıları ise şöyledir; koruma ve güvenlik görevlisi 1 kişi, büro personeli 3 kişi, destek personeli şoför 2 kişi, destek personeli temizlik görevlisi 5 kişi, destek personeli bahçıvan 1 kişi, destek personeli bakım onarım 1 kişi olmak üzere 13 kişi alınacaktır.

Galatasaray Üniversitesi personel alımı ile ilgili, resmi ilan detayları ve içeriği aşağıda verilmiştir…

ALINACAK MESLEKLERDE ARANAN NİTELİKLER

Koruma ve Güvenlik Görevlisi: Ön lisans programlarının birinden mezun olmak, 2020 KPSS P93 puan türünden 55 ve üzeri puan almış olmak, ilan son başvuru tarihi itibarıyla 30 yaşından gün almamış olmak.

Büro Personeli (Kadın/Erkek): Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı ön lisans programlarının birinden mezun olmak, 2020 KPSS P93 puan türünden 65 ve üzeri puan almış olmak, ilan son başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşından gün almamış olmak.

Destek Personeli (Şoför) (Erkek): Ortaöğretim mezunu olmak, D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, en az 5 yıl şoförlük deneyimine sahip olmak, 2020 KPSS P94 puan türünden 55 ve üzeri puan almış olmak, ilan son başvuru tarihi itibarıyla 40 yaşından gün almamış olmak, ortaöğretim mezunu olmak; B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak; en az 5 yıl şoförlük deneyimine sahip olmak.

Destek Personeli (Temizlik Görevlisi) (Kadın/Erkek): Ortaöğretim mezunu olmak, Hijyen Sertifikası sahibi olmak, Üniversitemizin tüm yerleşkelerinde iç ve dış mekanlarda temizlik yapabilmesine engel bir durumu bulunmamak, 2020 KPSS P94 puan türünden 55 ve üzeri puan almış olmak, ilan son başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşından gün almamış olmak.

Destek Personeli (Bahçıvan) (Erkek): Ortaöğretim Kurumlarının Bahçecilik Alanı ve Dalları, Tarım Teknolojileri Alanı ve Dalları veya Tarım Alanı ve Dallarından mezun olmak veya Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olup, MEB onaylı Bahçıvan Sertifikasına sahip olmak, 2020 KPSS P94 puan türünden 55 ve üzeri puan almış olmak, ilan son başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşından gün almamış olmak.

Destek Personeli (Bakım/Onarım) (Erkek): Ortaöğretim Kurumlarının Ahşap Teknolojisi Alanı – Ahşap Yapı (Doğramacılık) Dalından veya Ortaöğretim Kurumlarının Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanı ve Dallarından veya İnşaat Teknolojisi Alanı ve Dallarından birinden mezun olmak ya da Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olup, tesisat veya bakım onarım işlerini kapsayacak MEB onaylı bir sertifikaya sahip olmak; 2020 KPSS P94 puan türünden 55 ve üzeri puan almış olmak; ilan son başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşından gün almamış olmak.

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE BAŞVURU SIRASINDA İSTENECEK BELGELER

Başvuru Formu (www.gsu.edu.tr internet sayfasından temin edilebilir.),

Diploma veya mezuniyet belgesinin onaylı fotokopisi (e-Devlet çıktısı kabul edilecektir.),

Nüfus cüzdanı / T.C kimlik kartı fotokopisi, ç) Sağlık durumuna ilişkin yazılı beyan,

KPSS (B) grubu puanını gösteren belge fotokopisi,

Yukarıda yazılı olan özel şartlar ve aranan nitelikler bölümünde istenen belgeler,

1 adet fotoğraf.

Adayların, ilgili belgeler ile birlikte ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. İlan edilen unvanlardan sadece birine başvuru yapılabilir.

YERLEŞTİRME VE ADAYLARIN ATAMA İŞLEMİ İLE DİĞER HUSUSLAR

Yerleştirilmeye hak kazanan adayların hazırlanması gereken evrakları 7 gün içinde Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir. Belirtilen süre içinde başvuruda bulunmayan ya da sözleşmeyi imzaladığı halde göreve başlamayan adaylar nedeniyle boş kalan kadrolara yedek adaylardan sırayla yerleştirme yapılacaktır.

Yerleştirme ile ilgili diğer bilgiler Üniversitemizin www.gsu.edu.tr internet adresinde ilan edilecektir.

Eksik veya yanlış beyanda bulunan ve yapmış olduğu beyanı belgeleyemeyen adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacak olup, atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecektir. Bu kişilere Üniversitemiz tarafından bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.