GenelSON DAKİKA

Ümraniye’de küçük kıza taciz iddiası ilçeyi ayağa kaldırdı!

İddiaya göre olay geçen hafta İstanbul Ümraniye’de yaşandı. Market sahibinin küçük bir kızı taciz ettiği iddiasıyla, olay yerine gelen kızın yakınları, market işletmecisini darp ettiler.

Yaşanan olayda markete alışveriş için gelen kız çocuğu market sahibi tarafından tacize uğradı. Kız çocuğunun yaşanan olayı ailesini anlatması üzerine, market sahibi kişi, kızın babası ve yakınları tarafından sokak ortasında darp edildi.

Olayı gören çevre sakinlerinin polisi araması üzerine, olay yerine Ümraniye İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri ve 112 sağlık ekipleri sevk edildi. Gelen ekipler market sahibinin, aldığı darbeler sonucunda yerde kanlar içinde yattığı görüldü. Taciz iddiasında bulunulan market sahibi hastaneye kaldırılırken, çocuğunun taciz edildiğini iddia eden baba ise şikayetçi oldu.

Olay yerindeki bir görgü tanığının ifadesine göre ise; “Market sahibi para üstü verirken eli kızın eline değmiş. Kız da bu olayı babasını anlatmış. Kızın babası dükkâna gelip market sahibini boynundan tutarak yere yatırdı. Tacizci diye bağırdıktan sonra da dövmeye başladı. Kısa süre sonra başka araçla gelen bir kişi de market sahibine saldırdı.” diye konuştu.

Olay ile ilgili güvenlik birimlerinin soruşturmaları devam etmektedir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.