İŞKUR İş İlanları

İŞKUR 10 Temmuz’a kadar 26.868 işçi, 1.559 şoför, 1.651 güvenlik görevlisi ve 4.064 temizlik personeli alımı yapacak

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) 25 Haziran-10 Temmuz 2022 tarihleri arasında vasıflı-vasıfsız 26.868 işçi, 1.559 şoför, 1.651 güvenlik görevlisi ve 4.064 temizlik personeli alımı yapılacağını duyurdu. 81 ilden bay-bayan toplamda 34.142 personel alımı yapılacağını duyuran İŞKUR, iş başvurularının başladığını ve aşağıda belirtilen linkler üzerinden online şeklinde yapılacağını belirtti.

İŞKUR her gün, bakanlıkların, üniversitelerin, belediyelerin ve özel sektörde faaliyet yürüten binlerce kurumsal şirketin personel arayışlarına aracı oluyor. İŞKUR tarafından beden işçisi, özel güvenlik görevlisi, temizlik personeli ve şoför meslekleri ile ilgili yayınlanan güncel iş ilanları detayları belli oldu. İşte detaylar…

Kamu kurumlarına bu meslekler haricinde daha birçok meslek gurubundan memur-işçi alımı yapılacaktır. Buna ilişkin aşağıda, hangi devlet kurumların hangi mesleklerden personel alımı yapacağına dair bilgiler başlıklar halinde verilmiştir. Bu liste halinde verilen kamu iş ilanlarının detaylarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

81 il genelinde memur alımı ve işçi alımı yapan belediyelerin güncel iş ilanlarını görüntülemek ve tüm ayrıntılarını öğrenmek için ise BURAYA TIKLAYINIZ

Yukarıda belirtilen mesleklerle ilgili illere göre personel alımı yapan kurumsal şirketlerinin ilanlarını görüntülemek ve hemen İŞKUR üzerinden bu iş ilanlarına başvuru yapmak için ise aşağıda verilen listenin altında verilen linki tıklayınız.

MEMUR-İŞÇİ ALIMI YAPAN KAMU KURUMLARI

1 – Askeri fabrikaya (ASFAT) 4 mühendis alınacak

2 – Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi farklı öğrenim düzeylerinden büro memuru, psikolog, teknisyen, şoför, bakım onarım elemanı, temizlik personeli ve özel güvenlik görevlisi alımı yapacak.

3 – Mersin Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere hemşire, büro memuru, farklı branşlardan sağlık teknikeri, laborant, temizlik personeli ve hasta bakım personeli alımı yapacaktır.

4 – Sivas Üniversitesi KPSS puan sıralamasına göre ilan içeriğinde belirtilen 19 farklı meslekten personel alımı yapılacak.

5 – Gebze Teknik Üniversitesi 22 özel güvenlik görevlisi, 5 temizlik personeli, 1 şoför ve 2 aşçı alımı yapılacak. Bu kamu kurumuna toplamda 30 sözleşmeli personel alımı yapılacak.

6 – Balıkesir Üniversitesi yazılı veya sözlü sınav olmaksızın tekniker, teknisyen, güvenlik görevlisi alımı, şoför alımı ve temizlik personeli alımı yapacak.

7 – Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) ortaöğretim, ön lisans ve Lisans mezunu öğrenim düzeylerinden 4 temizlik personeli, 2 şoför, 2 boyacı, 1 elektrik teknikeri ve 1 bilgisayar programcısı alımı yapacak.

8 – Kültür ve Turizm Bakanlığı yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın 96 memur, 6 bahçıvan ve 65 temizlik personeli alımı yapacak.

Diğer, KPSS’li veya KPSS şartsız memur ve işçi alımı yapan bakanlıkların, üniversitelerin güncel iş ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Beden İşçisi (Genel) alım ilanlarını görüntülemek için tıklayınız

Temizlik Görevlisi alım ilanlarını görüntülemek için tıklayınız

Özel Güvenlik Görevlisi alım ilanlarını görüntülemek için tıklayınız

Şoför alım ilanlarını görüntülemek için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.