EmlakSON DAKİKA

Halkbank şehir merkezindeki apartman dairesini aylık 1135 TL taksitle satışa sundu

Halkbank yükselen gayrimenkul ve emlak fiyatlarına yayınlamış olduğu, çok uygun fiyatlı emlak ilanları ile meydan okumaya devam ediyor. Ülkemizde birçok kişinin hayali olan ev sahibi olmak, Halkbank sayesinde hayal olmaktan çıkıyor. Bu kapsamda banka sadece 72.000 TL’den yeni bir satılık daire ilanı yayınladı.

Şehrin tam merkezinde olan bu konut, birçok önemli noktaya yakınlığı ile de ön plana çıkıyor. Yakın çevresinde Belediye binası, Aile Sağlığı Merkezi, alışveriş merkezleri, eczaneler ve birçok okul yer almaktadır. Halkbank’ın satışa sunduğu bu gayrimenkul ana cadde üzerinde bulunmakta olup, herhangi bir ulaşım problemi de bulunmamaktadır. Yapının mimari özelliklerine değinecek olur isek; 1 salon, 1 oda, 1 mutfak, 1 lavabo-wc ve 1 antre hacimlerinden oluşmaktadır.

Bankadan satılık bu evi almak isteyenler ister 72 Bin TL’ye nakit, ister bankanın sunmuş olduğu konut kredisi imkânından faydalanarak aylık 1.135 TL taksitlerle sahip olabilirler. Halkbank’tan satışa sunulan bu ev açık ihale usulü ile satılmakta olup hemen almak isteyenler minimum 1.000 TL fiyat artışı yaparak 73.000 TL’ye hemen sahip olma şansı yakalayabilirler.

Satışa sunulan bu daire ile ilgili adres bilgileri, başvuru linki, iletişim bilgileri ve diğer detaylar aşağıda verilmiştir…

GENEL ÖZELLİKLERİ

Ekspertiz konusu 12 bağımsız bölüm numaralı mesken, güney bina girişi yönünden bakıldığında 2.katta sağ yan tarafta olup tek yöne doğu cephelidir. Mesken projesine göre;1 salon,1 oda, mutfak, lavabo-wc ve antre hacimlerinden oluşmakta ve yaklaşık brüt 57 m² alana sahiptir.

Adres: Yeni Mah. 508 Sok. H.Seyhmusogulları Apt.No:2/B12 Kızıltepe/Mardin

Satın almak veya teklifte bulunmak için BURAYA TIKLATIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.