Teknoloji

Yeni Hyundai IONIQ 5 2021 yazından itibaren satışa sunulacak

Yeni Hyundai IONIQ 5 henüz satışta değil ama 2021 yazından itibaren satışa sunulacağı belirtildi. 2021 yılından itibaren, gelecekteki mobilite artık sizin için sadece bir vizyon olmayacak, günlük yaşamınızda devrim yaratacak. Uzun menzilli elektrik gücü, ikonik tasarım ve benzeri görülmemiş konfor ile IONIQ 5, yeni bir rotaya girmenizi sağlar.

MOBİLİTENİN YENİDEN TANIMLANMASI

Heyecan verici dinamikler, yüksek hızlı şarj yetenekleri ve en son teknoloji ve doğal malzemelerle iyi hissettiren bir iç mekan sahip. Dört tekerlek üzerinde olmak hakkında bildiğinizi düşündüğünüz her şeyi unutun ve Hyundai IONIQ 5’te yeni bir sürüş deneyimini dört gözle bekleyin.

YÜKSEK PERFORMANSLI 800V TEKNOLOJİSİ.

İlk seri modellerden biri olan yeni IONIQ 5, 800V pil sistemi ile donatılmıştır. Bunun anlamı: Son derece hızlı şarj, düşük araç ağırlığı ve optimum alan kullanımı ile sürekli yüksek performans anlamına geliyor.

E-Bisikletinizi De Şarj Eder

Yeni IONIQ 5’in V2L (Araçtan Yüke) sistemi tamamen yeni olanaklar sunar. Ayrıca, yerleşik 230V bağlantı ve 3,6 kW güç çıkışını kullanarak daha büyük elektrikli cihazları şarj edebilir veya çalıştırabilirsiniz.

TASARIM

Efsanevi 1975 Hyundai PONY’den alınan borçlar ve neo-retro görünümdeki fütüristik detaylarla IONIQ 5, 45 yıllık geleneğini çağdaş bir şekilde sürdürüyor ve ideal olarak, netlik ve duygusallığı birleştiren Hyundai tasarım dilini somutlaştırıyor.

Saf Zarafet Ve Duygusal Güç

IONIQ 5’in oranları etkileyici, sportif hatları ve geniş gövde bölümleri birbirine güzel ve neredeyse kusursuz bir şekilde uyuyor. İçeride, yüksek teknoloji ürünü aletler, biyo-malzemeler ve cömert bir alan konsepti, tamamen yeni bir tür sürüş deneyimi sağlıyor.

Ön Kısmı

Şaşıracaksınız – ve diğer herkes: piksel tasarımlı ultra modern tam LED projeksiyon farlar, IONIQ 5’in gelişmiş dijital teknolojilerinin görünür bir ifadesidir.

Yan taraf

E-CUV modelimizin profilli yüzeyi ve şık silüeti ilham veriyor. Kapsamlı ve alan yaratan: 20 inç alaşım jantlar ve etkileyici 3 metrelik dingil mesafesi.

Arka Kısmı

Yeni Hyundai IONIQ 5’in arkasında da, piksel tasarımlı LED arka lambalar onu açıkça ortaya koyuyor: mobilitenin geleceği başladı.

Head-Up Display

IONIQ 5’in benzersiz head-up ekranı, navigasyon veya uyarı bildirimlerini görüş alanınıza yansıtmak için en son artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanır.

Bagaj Hacmi

E-GMP elektrikli platformunu temel alan araç gövdesi, size yalnızca bol miktarda alan sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bagajınızı da sağlar. Motor bloğu yerine, ön kaputun altında 57 litreye kadar ek saklama alanı vardır.

TEKNOLOJİ DONANIMI

12,25 inç dijital gösterge ekranı ve 12,25 inç dokunmatik ekran , sürüş verileri, güvenlik ve bilgi-eğlence için dijital bir bilgi ve kontrol merkezi 2’de birleşiyor .

Rahatlama Koltukları

Elektrikli şekerleme zamanı 3 : Elektrikli katlanabilir rahat koltuklarda arkanıza yaslanın ve şarj molanızı son derece rahat bir şekilde geçirin.

Kayar Orta Konsol

Çocuklarınızın piknik masası veya masa olarak kullanabilmesi için orta konsolu arka koltuklara doğru hareket ettirmeniz yeterlidir.

Geniş Formatlı Sürüş Keyfi

Bu iç mekanla cömert boyutlara sahip kontrol aletleri, son teknoloji bağlantı ve bilgi-eğlence sistemleri ve sinir bozucu kenarlar ve nişler içermeyen açık oda tasarımı ile bir özgürlük hissini yaşayın.

ŞARJ SİSTEMİ

Yenilikçi bir 800V şarj sistemi, çift yönlü şarj özelliği ve zararlı sürüş emisyonları içermeyen güç : IONIQ 5 yalnızca kişisel mobilitenizde devrim yaratmayacak, aynı zamanda hayatınızı da zenginleştirecektir.

Yüksek Hızlı Yükleme

IONIQ 5’in yüksek voltajlı pilini, ilgili yüksek performanslı şarj noktalarında sadece 18 dakikada kapasitesinin% 10 ila% 80’i arasında şarj edebilirsiniz.

Şarj Gücü

Sadece bir espresso için vaktiniz mi var? Sorun değil: 100 kilometreden fazla bir menzil için enerji miktarını şarj etmek için 5 dakika yeterli!

Aralık

Çabuk şarj edin ve uzun bir yol kat edin: Tam bir şarj döngüsünden sonra, yeniden şarj etmeden 480 km’ye kadar gidebilirsiniz

800V sistemi

Mevcut 400V sistem voltajını iki katına çıkarmanın birçok avantajı vardır: Kablo kesiti ve uzunluğu orta olabileceğinden ağırlıktan ve kurulum alanından tasarruf sağlar. 800V sistemi, modern hızlı şarj istasyonlarının şarj gücünü kullanabildiği için şarj süresinden de tasarruf sağlar.

IONITY Şarj Ağı

Avrupa genelinde 400 şarj noktasında yüksek hızlı şarj: IONITY girişiminin bir parçası olarak, kısıtlama olmaksızın çevre dostu seyahat için elektrikli araçların geleceğini ileriye taşımak için diğer üreticilerle birlikte çalışıyoruz.

PERFORMANS

Elektrikli bir arabayı hızlandırmanın eğlenceli olduğu biliniyor. IONIQ 5’te deneyim faktörü özellikle yüksektir. Ultra modern tahriki, yüksek tork gücü, anında güç geliştirme ve etkileyici sürat değerleri sunar.

Gelecek sandığınızdan daha erken burada olacak. Ancak endişelenmeyin: Bültenimizle hiçbir şeyi kaçırmayacaksınız. Kaydolun ve sizi yeni IONIQ 5 ve yenilikçi yüksek teknoloji ekipmanı hakkında güncel tutacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir