Belediye İş İlanları

Büyükşehir Belediyesinde kadrolu çalışmak isteyenler dikkat! Farklı mesleklerden lise ve üniversite mezunu personel alımı yapılacak

Bugün, büyükşehir belediyesi bünyesinde daimi olarak çalışmak isteyen için Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir kamu iş ilanı yayınlandı. İlana göre İstanbul Büyükşehir belediyesi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere, aşağıda belirtilen farklı mesleklerden en az lise ve üniversite mezunu personel alımı yapılacak.

Alınacak personeller İBB iştiraklerinden olan İstanbul Personel Yönetim (İSPER) A.Ş bünyesinde çalıştırılacak olup, resmi iş başvuru işlemleri başladı ve 27 Haziran 2022 tarihi mesai bitimine kadar devam edecek.

Peki, İBB İSPER A.Ş hangi mesleklerden personel alımı yapacak? Bu meslekler ile ilgili istenilen başvuru şartları nelerdir? İBB iş başvuruları nereye ve nasıl yapılacak? Tüm detaylar aşağıda verilmiştir… (NOT: Diğer iller için yayınlanan belediye iş ilanlarını veya Bakanlıkların, üniversitelerin veyahut diğer kamu kuruluşların memur ve işçi alım ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ)

İSPER, en az lise mezunu 9 idari memur ve aşağıda belirtilen bölümlerden mezun olma şartı ile 16 kariyer danışmanı alımı yapılacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi memur kadrosuna bu belirtilen mesleklerden bay-bayan KPSS şartsız ve sınavsız toplam 25 personel alınacak olup, kadrolara ilişkin istenilen başvuru şartları, iş başvuru ekranına ait link ve diğer tüm detaylar aşağıda verilmiştir.

KARİYER DANIŞMANI ALIMI

Tercihen üniversitelerin Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İnsan Kaynakları Yönetimi, İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Psikoloji, Sosyoloji veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinin birinden Lisans düzeyinde mezun olması ve bu alanda tercihen en az iki yıllık iş deneyimine sahip olmaları gerekmektedir.

İDARİ PERSONEL ALIMI

En az lise/ tercihen üniversitelerin Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Çağrı Merkezi Hizmetleri gibi ön lisans bölümlerinden mezun olması gerekmektedir.

İBB İSPER İŞ BAŞVURU NASIL YAPILIR?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan tüm ilanlar İBB Kariyer sayfası üzerinden online şeklinde yapılmaktadır. Mesleklere göre başvuru ekranına ait link değişmekte olup, bu ilana hemen başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.