EmlakSON DAKİKA

Halkbank’ sadece 325 bin TL’ye 3+1 satılık apartman dairesi

Halkbank’tan uygun fiyata gayrimenkul satışları devam ediyor. Halkbank yeni bir satılık daire ilanı yayınladı. Bankanın 325 bin TL’den satışa sunmuş olduğu bu konut şehir merkezinde yer almaktadır. Halkbank’tan çok uygun fiyata satılık olan bu daire 3+1 kullanım alanı olup, 155 metrekare büyüklüğe sahiptir.

Satışa sunulan evin genel özelliklerine değinecek olur isek; 8 katlı apartmanın 4. katında yer almaktadır. 3 oda, 1 salon, 1 hol, 1 antre, 1 wc-duş, 1 banyo, 1 mutfak ve 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Bulunduğu lokasyon itibariyle ulaşım problemi olmayıp, ortaokul, lise, Belediye binası, aile hekimliği, eczane ve birçok alışveriş merkezine yakın konumdadır.

Halkbank’ dan satılık bu daireyi ister nakit 325.000 TL’ye, ister bankanın sunmuş olduğu konut kredisi imkanından faydalanarak uygun taksitlerle ödeme yapabilirsiniz. Bankadan satılık bu gayrimenkul açık ihale usulü ile satılmakta olup, hemen almak isteyenler minimum 2500 TL fiyat artışı yaparak 327.500 TL’ye sahip olma şansı yakalayabilir.

Halkbank’ın yayınlamış olduğu satılık daire ilanı ile ilgili merak edilen diğer tüm detaylar aşağıda verilmiştir.

GENEL ÖZELLİKLERİ

Değerleme konusu 4. katta konumlu, 12 Nolu mesken mimari projesine göre bina girişine göre sağ arka cephede, (kuzey cephede) yer almaktadır. mimari projesine göre 3 adet oda, salon, hol, antre, wc, duş, banyo mutfak, 1 balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt kullanım alanı 155 m2 dir.

Adres: Cumhuriyet Mah. Mardin CD. 937.Sk Mari Apt. Dış Kapı No:2 K:4 No:12 Kızıltepe/Mardin

Bu dairesi satın almak veya teklifte bulunmak için BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.