EmlakSON DAKİKA

Halkbank emsalleri 1 milyon TL üzerinde olan daireyi 342 bin TL’den satışa sundu!

Türkiye genelinde konut piyasalarında yaşanan fiyat dalgalanmaları inşaat sektöründeki yüksek maliyet nedeniyle konut fiyatlarında çok ciddi fiyat artışları gözlemlendi. Uygun fiyata ev almak isteyen vatandaşlara müjde Halkbank’tan geldi.

Halkbank emsalleri 1 milyon TL üzerinde olan daireyi 342.000 TL’den satışa çıkardı. Bankanın satışa çıkardığı bu konut ilçe merkezinde yer almakta olup 3+1 kullanım alanını ve 121 metrekare büyüklüğe sahiptir. Bulunduğu lokasyon itibariyle birçok okula, belediye binasına, aile hekimliğine ve alışveriş merkezlerine yakın bir konumdadır.

Halkbank’ın satışa sunduğu gayrimenkulün mimari yapısına değinecek olur isek; 4 katlı binanın 4. katında yer almakta olup, 3 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 antre, 1 banyo-wc, 1 kiler ve 2 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Bankanın çok cazip bir fiyattan satışa sunduğu bu daireyi almak isteyenler ister 342 bin TL’ye nakit olarak, ister bankanın sunmuş olduğu konut kredisi imkânından faydalanarak uygun taksitlerle ödeme yapabilirler.

Bankadan satılık bu gayrimenkul açık ihale usulü ile satılmakta olup hemen satın almak isteyenler, minimum 2500 TL fiyat artışı yaparak 344.500 TL hemen sahibi olma şansı yakalayabilirler.

Halkbank’ın satışa sunduğu bu daire ile ilgili merak edilen diğer tüm detaylar aşağıda verilmiştir…

GENEL ÖZELLİKLERİ

45/571 arsa paylı 4. Normal kat 9 numaralı bağımsız bölüm, mimari projesine göre yaklaşık b0rüt 121 m² alanlı olup, mesken vasfındadır. Mesken mimari projesine göre; 3oda, salon, mutfak, antre, banyo, wc, kiler ve 2 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır.

Adres: Şabanoğlu Mah. Yeşilyurt Cad. No:136/7 9Bb Tekkeköy-Samsun

Bu dairesi satın almak veya teklifte bulunmak için BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.